Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ostatni Generalny Restock za nami! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Ostatni Generalny Restock za nami! (/Temat-Ostatni-Generalny-Restock-za-nami-15110)

Strony: 1 2 3 4


RE: Ostatni Generalny Restock za nami! - cinexik - 16-10-2010 13:19

nie wierze!!! XD
poszedłem spac o 00:24 !
DOKLADNIE PAMIETAM TA GODZINE i jeszcze myslalem ze poczekam do w pol do, ale mysle ze pewnie znowu bedzie jak na UW wiec poszedlem lulu . xD


@EDIT
nie było regulaminu?


RE: Ostatni Generalny Restock za nami! - Nayare - 16-10-2010 13:30

(16-10-2010 12:53)Miu napisał(a):  kurde no,wchodzę,widzę że iPoda touch 4gen 8gb juz nie ma,ale 64 i 32 jeszcze stoją.wchodze więc w 32,wypełniam i...główna.Najprawdopodobniej Nayare zgarnął mi z przed nosa Big Grin

Na dziesiatki tysiecy osob, akurat ja co? Big Grin


RE: Ostatni Generalny Restock za nami! - Tech - 16-10-2010 13:57

Heh, niby shopowe restocki nadal będą,a le już widać, że pewna era na lockerz się zakończyła. Teraz pewnie będą bardziej stawiać na 24/7. Szkoda, bo jakoś już polubiłem te restocki xD Wiecie, to całe oczekiwanie, dreszczyk emocji i zamówienie czegoś lub też nie Sad Szkoda tylko, że teraz takie zjebane zabezpieczenia zaczęli wprowadzać ;s

Co do ER to z tego co wiem to płatna wersja nie działała, a przy darmowej niektórzy mieli jakieś bugi z telefonem przy formularzu. W każdym razie główny devoloper ER jak na razie zrezygnował, więc ten program leży. Jeśli chodzi o LRC to błąd został już naprawiony (i nie był on do końca spowodowany umyślnie przez lockerz). Ciekawe tylko czy czegoś nowego nie wymyślą. Obawiam sie o ten program, bo Kathy wspomniała o nim nawet na swoim twitterze >.<


RE: Ostatni Generalny Restock za nami! - DonHoracy - 16-10-2010 14:06

Ja też myślę, że postawią na 24/7. Co do tych botów to mam odwrotne zdanie do Techa. Mi się podobały te dwa restocki, jak za starych dobrych czasów. Chciałbym żeby już tak zostało ale pewnie do następnego restocku już wymyślą jak temu zaradzić.


RE: Ostatni Generalny Restock za nami! - Athemis - 16-10-2010 14:06

Ja chyba kończę swoją zabawę z Lockerz bo na tych aukcjach z 5k ptz nic nie zdziałam... Cóż.
Fajnie było, ale się skończyło.


RE: Ostatni Generalny Restock za nami! - Marczyk - 16-10-2010 15:32

Ogólnie szacuneczek dla lockerz bo zablokowali u mnie wszystko co się da Lol

ER - select country ; Java - enter your PN, LRC - bullshit !Jerk

Licze na stabilna wesje LRC, slyszalem gdzis o 30-dniowej gwarancji...poprosze najwyżej o zwrot kaski- jeszcze ani razu poprawnie nie zadzialal.

A o co chodzi z tym programem co Kathy wspomina na twitterze ?


RE: Ostatni Generalny Restock za nami! - BartuS - 16-10-2010 16:20

"King Kumar thwarted the botters today. RIP LRC Smile. Redemptions to continue for UWers and SHOPpers. Viva la 24/7 globally."

@ksavitt, twitter.com


RE: Ostatni Generalny Restock za nami! - Nayare - 16-10-2010 16:23

ER FREE najlepiej dzialal ze wszystkich tych programow...


RE: Ostatni Generalny Restock za nami! - Grub63 - 16-10-2010 16:24

Jednak nie będzie już tak różowo na aukcjach 24/7, bo za oglądanie filmików z UW zrobili kategorie czasowe Lol
Zobaczcie sami.

[Obrazek: schowek02l.jpg]


RE: Ostatni Generalny Restock za nami! - WilkuNSX - 16-10-2010 19:09

O kurwa ... To fest z tym przdzialem