Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Giełda kryptowalut] 1 % dziennie + reinwestycja - cel 140 tyś zł w 12 miesięcy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Giełda kryptowalut] 1 % dziennie + reinwestycja - cel 140 tyś zł w 12 miesięcy (/Temat-Gielda-kryptowalut-1-dziennie-reinwestycja-cel-140-tys-zl-w-12-miesiecy-149327)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: [Giełda kryptowalut] 1 % dziennie + reinwestycja - cel 140 tyś zł w 12 miesięcy - mireck - 22-07-2017 20:19

(21-07-2017 21:02)Xavano napisał(a):  Dziękuję wszystkim, dodam wszystkim na pokrzepienie, że ostanie 61 już z dzisiejszym dokładnie godz. 21:58 mogę napisać...
Że jestem 61 dni codziennie z 1 % + dziennie, więc jestem pełny optymizmu dla mojego tematu.
Dla 90 % transakcji potrafiłem ten 1 % robić w mniej niż 3 godziny dziennie...
Napawa mnie to strasznym optymizmem. Jednak jest to wielką sztuką grać 100 USD tak jak grać 10 000 USD. Wielu inwestorów czerpiącym zyski o tym wspomina - Psychika i powściągliwość, jak będziesz pazerny stracisz prędzej czy później.

I to nie jest tak, że ja jestem super człowiekiem, też mam ciągotki jak mam możliwość zamiast 1 % dziennie zrobić 15 % jak widze możliwość, jednak to właśnie to jedzenie łyżeczką a nie łyżką sprawia, że osiągamy sukces... wierzcie mi. Nie inwestuję od wczoraj.

To tak jak z wodą, żeby odpowiednio się codziennie nawadniać nie można wypić 2 litrów naraz, tylko cały dzień po łyczku Big Grin

Trzymam kciuki. Wiadomo, że przy większym budżecie psychika coraz bardziej daje się o Sobie przypominać,ale jak będziesz robił te 1% dziennie to chyba da radę bo się przyzwyczaiśz :


RE: [Giełda kryptowalut] 1 % dziennie + reinwestycja - cel 140 tyś zł w 12 miesięcy - Xavano - 22-07-2017 20:39

(22-07-2017 00:04)AlphaStalker napisał(a):  Będę wpadać Smile Zapowiada się ciekawie Smile Tak jak poprzednicy powiem: na spokojnie, procent do procenta i będzie super Smile Powodzenia!

Dzięki stary!

(22-07-2017 00:24)Orelek napisał(a):  To jest genialne! Napisałem wiadomość na PW. Pozdrówki!!


To się okaże Tongue

(22-07-2017 09:58)Meloman napisał(a):  Nie ukrywam, że projekt pochwalam Smile

Dzięki bardzo!

(22-07-2017 20:19)mireck napisał(a):  To tak jak z wodą, żeby odpowiednio się codziennie nawadniać nie można wypić 2 litrów naraz, tylko cały dzień po łyczku Big Grin

Trzymam kciuki. Wiadomo, że przy większym budżecie psychika coraz bardziej daje się o Sobie przypominać,ale jak będziesz robił te 1% dziennie to chyba da radę bo się przyzwyczaiśz Smile

Podobno cierpliwy i kamień ugotuje Idea Lol

Dzisiaj zrobiłem kilka akcji na małych kwotach, szlifując się jeszcze przed urlopem, a po urlopie już wchodzimy do projektu.


Screen:

[Obrazek: 14468p.png]


RE: [Giełda kryptowalut] 1 % dziennie + reinwestycja - cel 140 tyś zł w 12 miesięcy - fusek - 22-07-2017 23:23

W końcu coś nowego ... Co to za giełda?Wink

Obserwuje i trzymam kciukiWink


RE: [Giełda kryptowalut] 1 % dziennie + reinwestycja - cel 140 tyś zł w 12 miesięcy - AlphaStalker - 23-07-2017 00:56

(22-07-2017 23:23)fusek napisał(a):  W końcu coś nowego ... Co to za giełda?Wink

Obserwuje i trzymam kciukiWink

Jak na mnie Bittrex Smile Na samym początku mówi, że próbował tam przez 60 dni z tymi $100, więc zapewne tam Smile


RE: [Giełda kryptowalut] 1 % dziennie + reinwestycja - cel 140 tyś zł w 12 miesięcy - Damkofr - 23-07-2017 01:54

Masz jakieś poradniki czy cos do nauki gry na takich giełdach krypto?

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka


RE: [Giełda kryptowalut] 1 % dziennie + reinwestycja - cel 140 tyś zł w 12 miesięcy - Xavano - 23-07-2017 13:49

(22-07-2017 23:23)fusek napisał(a):  W końcu coś nowego ... Co to za giełda?Wink

Obserwuje i trzymam kciukiWink

Super, dziękuję! To giełda http://Bittrex.com

(23-07-2017 00:56)AlphaStalker napisał(a):  Jak na mnie Bittrex Smile Na samym początku mówi, że próbował tam przez 60 dni z tymi $100, więc zapewne tam Smile

Dokładnie Tak. Cool

(23-07-2017 01:54)Damkofr napisał(a):  Masz jakieś poradniki czy cos do nauki gry na takich giełdach krypto?

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Typowo pod giełdy kryptowalut nie mam, często one są nazywane "Piramidami finansowymi" przez mędrców internetu Undecided bo na normalnej giełdzie GPW jak np. Forex takie wzrosty i spadki nie występują.
Wiesz mówi się, że na forexie jak masz strzał szczęścia "swoje 5 minut" to kapitał mnożysz kilkukrotnie w krótkim czasie jak np. kilka godzin.
Natomiast na kryptowalutach zdarza się, że coś urośnie o 1300 % w 50 sekund.
A np. w miesiącu 10 000 % też się zdarza na niektórych kryptowalutach.
Oczywiście to samo ze spadkami - Nie ma róży bez kolców.

Na YouTubie roi się od poradników, żeby inwestować długoterminowo w kryptowaluty - Ale Panowie z tym też radziłbym uważnie, bo w ostatnim czasie były akcje na kilkunastu kryptowalutach z "top100" Na coinmarketcap.com które pospadały o 300 % i więcej.
Wiele z tych tzw. "shit coinów" które nie będą do niczego wykorzystane jest ostro przewartościowane, i mogą lecieć tak naprawdę o kilka tysięcy %.
Długoterminowo to jedynie leciałbym w projekty typu LISK, Waves, Nexus, Siacoin i kilku innych kryptowalut które mają zostać w jakimś celu wykorzystane (Proszę poczytać w internecie)

Ja osobiście jestem tego przykładem jak z 10000 zł zrobiłem 16000 zł w 26 sekund, wrzuciłbym wam screen z giełdy, ale już 20 stron jest zapchanych historią transakcji i nie mogę na 21 stronę już przerzucić.

CannabisCoin rósł jak szalony ja wszedłem na 700 % i doszedł do 1300 % a 2 minuty później ostry spadek na 700 % i z każdą minutą praktycznie aż do 0 i na minus Big GrinIdea
Ogólnie rynek kryptowalut jest ostro promowany dzisiaj jak wiadomo, telewizja buczy, internet buczy, dzieci z gimnazjum też swoje oszczędności dają w kryptowaluty bo przecież jakiś YouTube'r mówi, że to inwestycja w duże pieniądze itd.

Ja już pewne szlaki przetarłem, kilka razy młotkiem po głowie dostałem, postanowiłem się pouczyć, praktykować i realizować - I dla mnie lepiej na dzień dzisiejszy grać na krótkie akcje, niż długoterminowo - Choć tak jak napisałem wyżej - W pewne kryptowaluty można sobie inwestować jakieś wolne środki rzędu np. 100, 200 zł na miesiąc, bo może się okazać, że za rok, dwa, trzy coś urośnie z 0.3 $ na 60 $ - Ale oczywiście nie musi.

Tutaj przykład z mojego konta jak coś potrafi urosnąć (Było więcej, ale niestety moja historia mieści tylko 20 stron dalej przewinąć nie mogę).

[Obrazek: 2dr6z9i.png]
499 % w tydzień
A obecnie jest 15498 czyli 620 % na dzień dzisiejszy. Big Grin


RE: [Giełda kryptowalut] 1 % dziennie + reinwestycja - cel 140 tyś zł w 12 miesięcy - mireck - 23-07-2017 14:04

Co jak co ale Cann jest bardzo zmienny Tongue


RE: [Giełda kryptowalut] 1 % dziennie + reinwestycja - cel 140 tyś zł w 12 miesięcy - Xavano - 23-07-2017 15:06

(23-07-2017 14:04)mireck napisał(a):  Co jak co ale Cann jest bardzo zmienny Tongue

Dokładnie tak, niestety dzisiaj powtarzają się już schematy utarte w przeszłości. Dzisiaj znowu dzieci i janusze biznesu myślą, że kryptowaluty będą rosły w nieskończoność i każdy na świecie w nie inwestujący będzie milionerem.
Jest taki termin jak bańka spekulacyjna z wikipedii:

Cytat:samonapędzający się proces niezrównoważonego wzrostu lub spadku cen dóbr na rynku. Często związany z „nadaktywnością rynkową”, która ma charakter przejściowy. Po okresie stosunkowo szybkiego wzrostu cen dóbr następuje gwałtowny ich spadek, często nazywany „pęknięciem bańki” (krachem), co najczęściej związane jest z radykalnym spadkiem wartości zasobów wielu inwestorów.

Chociażby w latach 1995-2001 wystąpiła też bardzo popularna "Bańka internetowa" również z wikipedii

Cytat: okres euforii na giełdach całego świata, w latach 1995-2001 związany ze spółkami z branży informatycznej i z pokrewnych sektorów. Jego cechą charakterystyczną było przecenianie przedsiębiorstw, które prowadziły działalność w Internecie, bądź zamierzały ją rozpocząć.
Za przykład niech posłużą akcje Yahoo! Inc., które 3 stycznia 2001 roku były wyceniane na 118,75 USD za jedną akcję, natomiast podczas oferty publicznej tzw. IPO cena ta wynosiła 13 USD. Po załamaniu rynku 26 sierpnia 2001 za jeden walor płacono zaledwie 4,05 USD.



RE: [Giełda kryptowalut] 1 % dziennie + reinwestycja - cel 140 tyś zł w 12 miesięcy - gamestar - 24-07-2017 11:28

czym sie posiłkujesz wchodząc w pozycje? price action, wydarzenia czy jedno i drugie?


RE: [Giełda kryptowalut] 1 % dziennie + reinwestycja - cel 140 tyś zł w 12 miesięcy - Xavano - 24-07-2017 21:39

(24-07-2017 11:28)gamestar napisał(a):  czym sie posiłkujesz wchodząc w pozycje? price action, wydarzenia czy jedno i drugie?

Jedno i drugie, z naciskiem na drugie z tego względu, że ja preferuję short term czyli czasami wejście i wyjście po kilku sekundach z zyskiem.
Z reguły jest to 20-60 minut, a najczęściej kilka godzin.
A na tym mega niestabilnym rynku jakim bez wątpienia jest rynek kryptowalut często podczas obserwacji potrafi wznieść się z 10 % na 150 % w minutę, dwie, trzy. Średnio takie akcje widzę co najmniej 3-4 razy w tygodniu.
Jak ktoś preferuje siedzenie całymi dniami na giełdzie i obserwacje to faktycznie można ugrać dobry % wchodząc czasami na 30 % a zamykając na 90 % oczywiście wiedząc co się robi, bo akurat grę na krótko tzw. short term odradzam początkującym którzy często zaczynają w panice sprzedawać bo wszyscy inni sprzedają i odwrotnie i zamiast zysku liczą straty (psychologia tłumu)