Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
KRANIK claimers.io - BEZ OGRANICZENIA CZASU - PŁACI!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: KRANIK claimers.io - BEZ OGRANICZENIA CZASU - PŁACI!! (/Temat-KRANIK-claimers-io-BEZ-OGRANICZENIA-CZASU-PLACI-146811)

Strony: 1 2 3 4


RE: KRANIK claimers.io - BEZ OGRANICZENIA CZASU - PŁACI!! - brombor - 02-05-2017 11:08

no niestety, a szkoda, bo dziś w pracy jestem 10h i myślałem ze poklikam kilka tys kapci Smile


RE: KRANIK claimers.io - BEZ OGRANICZENIA CZASU - PŁACI!! - brombor - 03-05-2017 05:59

Kranik znow dziala!
Wyplata z wczoraj juz w portfelu.

Jedziemy dalej Smile


RE: KRANIK claimers.io - BEZ OGRANICZENIA CZASU - PŁACI!! - Sanczo96 - 03-05-2017 18:51

(03-05-2017 05:59)brombor napisał(a):  Kranik znow dziala!
Wyplata z wczoraj juz w portfelu.

Jedziemy dalej Smile

Ile jesteś w stanie dziennie zarobić po przeliczeniu na złotówki? Jaki czas na to poświęcasz?


RE: KRANIK claimers.io - BEZ OGRANICZENIA CZASU - PŁACI!! - patrolpxd - 03-05-2017 20:20

@sanczo

Jako że strasznie zainteresował mnie ten temat i kranik zarazem to i ja się wypowiem chociaż nie mnie pytałeś Wink
Przy serio minimalnym nakładzie pracy (1-1,5h dziennie) jesteś w stanie zrobić 10k satoshi (58gr chyba po aktualnym kursie)
Dziś udało mi się zrobić 21k satoshi przy spędzeniu na stronie w sumie jakichś 2h Wink
Ze statystyk widzę że ludzie są w stanie zrobić nawet do 6k kapci dziennie co daje tak mniej więcej jakieś 100k satoshi (coś koło 8-10 zł)

Pozdrawiam Wink


RE: KRANIK claimers.io - BEZ OGRANICZENIA CZASU - PŁACI!! - Andzej - 03-05-2017 20:30

(03-05-2017 20:20)patrolpxd napisał(a):  @sanczo

Jako że strasznie zainteresował mnie ten temat i kranik zarazem to i ja się wypowiem chociaż nie mnie pytałeś Wink
Przy serio minimalnym nakładzie pracy (1-1,5h dziennie) jesteś w stanie zrobić 10k satoshi (58gr chyba po aktualnym kursie)
Dziś udało mi się zrobić 21k satoshi przy spędzeniu na stronie w sumie jakichś 2h Wink
Ze statystyk widzę że ludzie są w stanie zrobić nawet do 6k kapci dziennie co daje tak mniej więcej jakieś 100k satoshi (coś koło 8-10 zł)

Pozdrawiam Wink
Nie wiem czy 1,5h to taki minimalny nakład pracy Smile


RE: KRANIK claimers.io - BEZ OGRANICZENIA CZASU - PŁACI!! - patrolpxd - 04-05-2017 04:54

zależy jak swoim czasem dysponujesz Smile Ale to już kwestia bardziej osobista chyba Big Grin


RE: KRANIK claimers.io - BEZ OGRANICZENIA CZASU - PŁACI!! - brombor - 04-05-2017 09:59

Ja siedze właśnie w pracy. W wolnej chwili mogę przeglądać FB / YT lub klikać kraniki. Wolę to ostatnie.

Na tym kraniku zarobiłem w 3 dni około 6-7zł.

To są grosze, ale liczy się skala. 9 takich kraników lub podobnych i masz spokojnie 100zł miesięcznie na +
Do tego buxy itd i "klikając w internecie" zarabiasz 200zł + miesięcznie.


RE: KRANIK claimers.io - BEZ OGRANICZENIA CZASU - PŁACI!! - Sanczo96 - 04-05-2017 10:10

(04-05-2017 09:59)brombor napisał(a):  Ja siedze właśnie w pracy. W wolnej chwili mogę przeglądać FB / YT lub klikać kraniki. Wolę to ostatnie.

Na tym kraniku zarobiłem w 3 dni około 6-7zł.

To są grosze, ale liczy się skala. 9 takich kraników lub podobnych i masz spokojnie 100zł miesięcznie na +
Do tego buxy itd i "klikając w internecie" zarabiasz 200zł + miesięcznie.

Niby tak, ale nie jesteś w stanie klikać w 9 kranikach naraz.


RE: KRANIK claimers.io - BEZ OGRANICZENIA CZASU - PŁACI!! - brombor - 04-05-2017 11:04

Kranik z sygny freebitco - co 1h

gierka z sygny - 1x co 30 min
itd itp

Większość gier / kraników mam z interwałem 60min. Wtedy wystarczy w 3 min przeklikać wszystko i masz spokój.


kranik z tego tematu to mój pierwszy z brakiem limitu czasu i mam mieszane uczucia, ponieważ jak na kranik daje ładnie zarobić, ale jednak wymaga to dużo czasu, a na tym etapie na którym jestem znam już lepsze sposoby na zarabianie (rozwijam się Tongue )


RE: KRANIK claimers.io - BEZ OGRANICZENIA CZASU - PŁACI!! - BtcMaster - 04-05-2017 13:22

Nadal płaci?