Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cenne Opinie BON :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Cenne Opinie BON :) (/Temat-Cenne-Opinie-BON-14525)

Strony: 1 2 3


RE: Cenne Opinie BON :) - tyndyk23 - 07-10-2010 08:58

(07-10-2010 05:59)DonHoracy napisał(a):  Nie wiem o co chodzi ale zakwalifikowało mnie do jakiejś ankiety. W pierwszym polu było podane 5 większych miast. Nie mieszkam w żadnym z nich (co najwyżej niedaleko jednego) więc zaznaczyłem, że mojego miasta nie ma na liście po czym zobaczyłem komunikat że brak spójności danych albo ankietę próbowałem wypełnić. Ta strona to jakiś shit.

Nikt na siłę Cię tam nie trzyma. Ja tylko zamieściłem filmik na którym pokazuję to co dostałem. Takie gadanie że to jest shit jest nie na miejscu - ponieważ możesz wprowadzić kogoś w błąd. Ja otrzymałem bon więc Twoje twierdzenie zostało obalone. Każdemu wszystko ładnie chodzi tylko ty masz jakieś błędy czy problemy.

@synkretysta profesjonalne przedstawienie sprawy Smile +


RE: Cenne Opinie BON :) - paskur - 07-10-2010 09:01

No ja miałem na razie tylko 1 ankietę za 1zł ale mnie do niej nie przyjęli.
Czekamy dalej ;/


RE: Cenne Opinie BON :) - Corleone - 07-10-2010 15:37

(07-10-2010 08:58)tyndyk23 napisał(a):  
(07-10-2010 05:59)DonHoracy napisał(a):  Nie wiem o co chodzi ale zakwalifikowało mnie do jakiejś ankiety. W pierwszym polu było podane 5 większych miast. Nie mieszkam w żadnym z nich (co najwyżej niedaleko jednego) więc zaznaczyłem, że mojego miasta nie ma na liście po czym zobaczyłem komunikat że brak spójności danych albo ankietę próbowałem wypełnić. Ta strona to jakiś shit.

Nikt na siłę Cię tam nie trzyma. Ja tylko zamieściłem filmik na którym pokazuję to co dostałem. Takie gadanie że to jest shit jest nie na miejscu - ponieważ możesz wprowadzić kogoś w błąd. Ja otrzymałem bon więc Twoje twierdzenie zostało obalone. Każdemu wszystko ładnie chodzi tylko ty masz jakieś błędy czy problemy.

@synkretysta profesjonalne przedstawienie sprawy Smile +

Popieram tyndyka ... All is good ... Zbieramy na bon xD


RE: Cenne Opinie BON :) - Takahari - 13-10-2010 15:46

nie no z tą ankietą to prawda tez tak mam