Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Instagram - zarabianie różnymi sposobami! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Instagram - zarabianie różnymi sposobami! (/Temat-Instagram-zarabianie-roznymi-sposobami-143089)

Strony: 1 2 3


RE: Instagram - zarabianie różnymi sposobami! - war43 - 09-02-2017 17:54

(09-02-2017 17:20)Krashai napisał(a):  
(09-02-2017 15:01)war43 napisał(a):  @[Krashai]
Dawno się tu nie odzywałeś - działasz dalej na instagramie?

Testowałeś sposób dodawania linku, który Ci podałem? (Link do FanPage / Postu na fb zamiast bezpośrednio do LP)

@[war43] tak testowałem, do tej pory na instagramie zarobiłem około 2 dolarów, jakoś nie mogę sobe poradzić z nim, ale działam dalej! Na jednym mam ponad 600 na drugim prawie 1000 a na trzecim coś koło 300 Big Grin

To możesz się wypowiedzieć co do działania tej metody - w zasadzie, to sam nawet jej nie testowałem, bo znalazłem ją po tym, jak skończyłem działać na instagramie Tongue

Od siebie jeszcze dodam, że ilość obserwujących nie ma tu wielkiego znaczenia Tongue
Chyba, że będziesz dodawał zdjęcia w formie CTA.