Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Tutorial] Czyli wybijamy Steam Wallet Hack by Panda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Tutorial] Czyli wybijamy Steam Wallet Hack by Panda (/Temat-Tutorial-Czyli-wybijamy-Steam-Wallet-Hack-by-Panda-142371)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Steam Wallet Hack by Panda - michal2612 - 02-01-2017 14:26

(02-01-2017 13:42)RemoverPL napisał(a):  
(02-01-2017 11:36)flown napisał(a):  Ciężkie keywordy Wink Powodzenia, już subskrybuje wątek

(02-01-2017 11:39)vasaki napisał(a):  @[flown] Gdyby wybrać coś w stylu "Fifa 17 coin generator save for use" było by znacznie łatwiej ale co to za zabawa ^^?

Czemu są to ciężkie keywordy, i czemu te z fifą byłyby łatwiejsze? Big Grin Kiepsko znam się na SEO, moglibyście mi to wytłumaczyć? Big Grin

Bo "Fifa 17 coin generator save for use" ma niższą konkurencję. Jest większe prawdopodobieństwo, że ktoś wpisze "steam wallet hack" niż "steam wallet hack save for use" Tongue


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Steam Wallet Hack by Panda - Vasaki - 02-01-2017 14:35

To akurat jedno-niszowa strona bedzie Tongue
Podobna zasada jak w przypadku Resident'a nie mniej jednak jak juz wybijemy steam wallet hack to zrobimy z niej multihack site Smile
Moze to odpowie na wasze pytania ^^
Wpierw założenia tutoriala Smile

P.s. Fajna dyskusja sie zrobila ^^


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Steam Wallet Hack by Panda - Damkofr - 02-01-2017 14:54

Jest to hack online. To będzie wyglądało tak że dasz linka w poście do hacka który będzie na jakieś innej zewnętrznej lub ewentualnie na sub domenie tej strony?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Steam Wallet Hack by Panda - Vasaki - 02-01-2017 15:17

Dobry pomysł z tą subdomeną Big Grin
Dzięki @[Damkofr]


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Steam Wallet Hack by Panda - gangsterparty - 02-01-2017 15:33

Będę obserwować jak i poprzedni obserwowałem Dzienniko-Poradniko ;D


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Steam Wallet Hack by Panda - trybulski - 02-01-2017 16:36

Jak duży wpływ na pozycjonowanie strony, będzie miała domena?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Steam Wallet Hack by Panda - jigorex - 02-01-2017 16:51

Nie mogłem się doczekać tego poradnika. Wytrwale będę zaglądał !!HeartHeart


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Steam Wallet Hack by Panda - GelO - 02-01-2017 17:54

Nie wydaje Ci się, że domena ".online" będzie nieco cięższa do wypozycjonowania niż .com? wg. mnie może mieć to także wpływ na późniejszą konwersję


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Steam Wallet Hack by Panda - trybulski - 02-01-2017 17:59

Mi się wydaje odwrotnie Smile Ponieważ domen .online jest mniej, będzie ją łatwiej wybić.


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Steam Wallet Hack by Panda - RemoverPL - 02-01-2017 18:19

mam kilka pytań

Czy wstawianie linków w te same miejsca, co konkurencja ma sens?
Warto linkować do polskiego bloga z zagranicznych stron?
Czy bloga z darmową domeną ciężej jest wybić, niż bloga z własną domeną?
Warto kupować dostęp do Majestica? Jerk

Dzięki @[vasaki] za to co robisz, pokolenia będą ci wdzięczne Heart