Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
(Prawie) Darmowa koszulka i update o restockach. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-2)
+--- Wątek: (Prawie) Darmowa koszulka i update o restockach. (/Temat-Prawie-Darmowa-koszulka-i-update-o-restockach-14076)

Strony: 1 2 3


RE: (Prawie) Darmowa koszulka i update o restockach. - alien97 - 25-09-2010 22:00

Fajna sprawa z ta koszulka ale nie mam kasy narazie. Mam nadzieje ze bedzie jeszcze kiedys taka promocja.


RE: (Prawie) Darmowa koszulka i update o restockach. - cinexik - 26-09-2010 09:38

(25-09-2010 19:01)alien97 napisał(a):  Jak to nie ida ? W sobote chyba tak. a w poniedzialek czemu nie mozesz

jednak mogeWink
bo to jest do 11:59 ich czasu, wiec mam caly poniedzialek i 6 godzin wtorku;d
a myslalem ze do 6:00 naszego czasu ..


RE: (Prawie) Darmowa koszulka i update o restockach. - ColdGold - 26-09-2010 10:26

Ja sobie już koszuleczkę zamówiłem wczoraj Smile a według mnie i tak się opłaca bo wydam 7 $ ( w moim wypadku ) - dostane koszulke i na restocku UW wygram minimum 25 $ ( zawsze mam minimum te kwotę na PP ;D )


RE: (Prawie) Darmowa koszulka i update o restockach. - pitfromhell - 26-09-2010 13:54

Żebyś się nie przejechał Smile Bo ani koszulka nie dojdzie, ani PP nie będzie Tongue


RE: (Prawie) Darmowa koszulka i update o restockach. - InTeR - 27-09-2010 13:55

(26-09-2010 13:54)pitfromhell napisał(a):  Żebyś się nie przejechał Smile Bo ani koszulka nie dojdzie, ani PP nie będzie Tongue

Możesz jakoś szerzej rozwinąć tą wypowiedź? Dlaczego koszulka nie dojdzie?


RE: (Prawie) Darmowa koszulka i update o restockach. - pitfromhell - 27-09-2010 14:32

Nie znasz naszej poczty?