Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
myrevchase [Zarabiaj bez inwestycji!] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: myrevchase [Zarabiaj bez inwestycji!] (/Temat-myrevchase-Zarabiaj-bez-inwestycji-140687)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: myrevchase [Start za 12 godzin!] - sircreed - 23-11-2016 19:50

Ja się bawię z małymi kwotami bo do dużych jeszcze nie doszedłem Smile


RE: myrevchase [Start za 12 godzin!] - ShuQi - 23-11-2016 19:58

Każdy inwestuje tyle ile może Wink Tyle ile posiada Wink
Każdego należy poważać niezależnie od tego ile inwestuje Wink

Problem nadal nie ustąpił?


RE: myrevchase [Start za 12 godzin!] - lubie_pieniądze - 23-11-2016 20:15

(23-11-2016 19:58)ShuQi napisał(a):  Każdy inwestuje tyle ile może Wink Tyle ile posiada Wink
Każdego należy poważać niezależnie od tego ile inwestuje Wink

Problem nadal nie ustąpił?
Szanuję każdego po prostu, mówię że nie bardzo jest sens inwestować takie kwoty.
Pozdrawiam


RE: myrevchase [Start za 12 godzin!] - ShuQi - 23-11-2016 20:21

@[lubie_pieniądze] a jak z Twoją inwestycją w ten program o której rozmawialiśmy?


RE: myrevchase [Start za 12 godzin!] - migbor - 23-11-2016 20:29

U mnie nadal zero naliczen, czy komuś nalicza. Wiadomo ile procent od poszczególnych paczek?
Jak nie nalicza to nawet 10$ jest za dużo, a jak zacznie się coś dziać, to dorzuce jeszcze trochę :-)

ShuQi a Ty jak wszedłeś, czy tylko polecasz?


RE: myrevchase [Start za 12 godzin!] - lubie_pieniądze - 23-11-2016 21:28

(23-11-2016 20:21)ShuQi napisał(a):  @[lubie_pieniądze] a jak z Twoją inwestycją w ten program o której rozmawialiśmy?
Chodzi o theadsteam?
Bo nie bardzo pamiętam.
Pozdrawiam


RE: myrevchase [Start za 12 godzin!] - ShuQi - 23-11-2016 22:44

Gdy sprawdzam saldo konta(kilkukrotnie dziennie) za każdym razem jest ono większe, zatem naliczenia ja mam (część z poleconych, zapewne część z paczek) tak wiec odpowiedziałem na Twoje pytanie --> Tak zainwestowałem.


Dla osób które chcą zarabiać bez inwestycji, jest taka możliwość, otrzymujemy naliczenia za każdą oglądniętą reklamę.

Napisałem już do admina w sprawie Twojego problemu


RE: myrevchase [Start za 12 godzin!] - Whiteman - 24-11-2016 08:27

Czyli działa i płaci?

Kupiłem dwa adpacki za 5$ i ani śladu po zakupie..
Płaciłem payeerem. W historii też nic jakby wgl transakcji nie bylo


RE: myrevchase [Start za 12 godzin!] - migbor - 24-11-2016 09:44

U mnie dzisiaj pojawiły się naliczenia :-), nie wiem czy to po Twojej interwencji ShuQi, czy dlatego że się data zmieniła i miałem wyklikane reklamy za wczoraj, ale w każdym razie jest ok :-). Payza chyba nadal nie działa.
Whiteman, jak kupiłem swoje paczki, to też ich nie widziałem od razu, ale potem wszedłem na konto i wszystko było.
Program wydaje się być jak na razie ok


RE: myrevchase [Start za 12 godzin!] - Whiteman - 24-11-2016 09:46

Okej, poczekam jeszcze trochę ;)tylko w historii transakcji coś powinno być chyba. Z resztą nie wiem pierwszy raz wrzucam na początek marne 10$ żeby się oswoić z tematem. Później się zobaczy