Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Filmy online - temat ogólny sub sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Filmy online - temat ogólny sub sms (/Temat-Filmy-online-temat-ogolny-sub-sms-139850)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Filmy online - temat ogólny sub sms - WI Project - 04-11-2016 10:12

Pan Arek zniszczył mi życie. Czy ktoś się podzieli doświadczeniem gdzie najlepiej przejść?


RE: Filmy online - temat ogólny sub sms - pavi - 04-11-2016 13:05

według mojej opinii będą to puste serwisy,które oferują puste oferty.Np fastlead, jednak jest mała wada. wygląd ich playera moze i jest fajny ale funkcjionalność to dramat. Niestety okazuje się ze bardzo duża grupa ludzi niema pieniędzy nawet 5zł. Osoby które mają prepaidy zazwyczaj kupują pakiety , to po co im pieniądze na koncie? Głównie trzeba celować w grupę osób na abonamencie. aaaa najważniejsze to mieć trafić jakoś 200-250 wejść dziennie.
Wniosek jest prosty leadmore było najlepsze ponieważ posiadało puste oferty.


RE: Filmy online - temat ogólny sub sms - Fastlead.pl - 04-11-2016 14:38

@pavi
Wiele naszych partnerów działa u nas na programie pod filmy i nikt nigdy nie skarżył się na ich funkcjonalność.

Nie możemy wprowadzić pewnych rzeczy do playera, ponieważ prawo nam na to nie pozwala.

A i również oferujemy puste oferty, zarówno zwykłe jak i wersję Video - zapraszam przekonać się samemu Smile


RE: Filmy online - temat ogólny sub sms - lolek95 - 04-11-2016 14:47

Polecam Pay2Me.pl.

Program na premium SMS. Wyglada podobnie jak cda.pl co tylko podwyższa konwersje Smile


RE: Filmy online - temat ogólny sub sms - treepay.pl - 04-11-2016 14:47

WI project ,zapraszamy do przetestowania programu u nas,stawka mt4 (4,92zl) obecnie wypada najlepiej,jezeli potrzebujesz wyzszej stawki napisz smialo Smile
część programu:
[Obrazek: thumb.jpg]


RE: Filmy online - temat ogólny sub sms - pavi - 04-11-2016 15:38

Fastlead.pl aby było jasne ja nie móie ,ze wy to zła firma czy coś. po prostu nie podoba mi sie player ze nie mozna ustawić zajawki zadecydować kiedy content locker sie pojawia i takie tam. a to jest kluczowe.

treepay.pl★ - jaka macie konwersje bo jakoś ludzie się nie chwalili a z tego co widzę jak komuś fajnie wpada to sie chętnie chwali, taka juz jest ta natura ludzka.


RE: Filmy online - temat ogólny sub sms - nicooo - 04-11-2016 15:46

(04-11-2016 15:38)pavi napisał(a):  Fastlead.pl aby było jasne ja nie móie ,ze wy to zła firma czy coś. po prostu nie podoba mi sie player ze nie mozna ustawić zajawki zadecydować kiedy content locker sie pojawia i takie tam. a to jest kluczowe.

treepay.pl★ - jaka macie konwersje bo jakoś ludzie się nie chwalili a z tego co widzę jak komuś fajnie wpada to sie chętnie chwali, taka juz jest ta natura ludzka.
Możesz zapytać osoby dostepne na na czacie,konwersja programu zaczyna sie od 4% wzwyż,dla osób które biernie zarabiają wprowadzone są różne rozwiązania innowacyjne poprawiające zarobek,najlepiej kontaktuj się na gg,wszelkie zmiany są możliwe Smile


RE: Filmy online - temat ogólny sub sms - pavi - 04-11-2016 15:52

no co wy chłopaki 4% to nawet leadmore niemiało. a Wy o 4% mówicie Lol nooooo nie wiem, nie wiem... jeśli mogę o coś prosić to proszę wstawiać screeny jak to zrobiłem Ja. czy kolega kilka postów wyżej. screeny bardzo dokładnie wszystko obrazują. i pokazują czarne na białym.


RE: Filmy online - temat ogólny sub sms - nicooo - 04-11-2016 15:58

(04-11-2016 15:52)pavi napisał(a):  no co wy chłopaki 4% to nawet leadmore niemiało. a Wy o 4% mówicie Lol nooooo nie wiem, nie wiem... jeśli mogę o coś prosić to proszę wstawiać screeny jak to zrobiłem Ja. czy kolega kilka postów wyżej. screeny bardzo dokładnie wszystko obrazują. i pokazują czarne na białym.

Wprowadzenie kilku innowacji i taka konwersja to nie problem,kontaktuj sie na gg ogolne Smile


RE: Filmy online - temat ogólny sub sms - Fastlead.pl - 04-11-2016 17:07

(04-11-2016 15:38)pavi napisał(a):  Fastlead.pl aby było jasne ja nie móie ,ze wy to zła firma czy coś. po prostu nie podoba mi sie player ze nie mozna ustawić zajawki zadecydować kiedy content locker sie pojawia i takie tam. a to jest kluczowe.

Owszem własnej zajawki nie oferujemy właśnie ze względu na prawa autorskie.

Aczkolwiek kiedy content locker się pojawia można ustawić właśnie w wersji Video naszej pustej oferty Smile