Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kosimy $$ w PPI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Kosimy $$ w PPI (/Temat-Kosimy-w-PPI-139294)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Kosimy $$ w PPI - adamcio99922 - 16-10-2016 21:21

A da sie zrobic lub skad dorwać skrypt ktory pcta zostawi na cinstaller a mobilne na ogads?


RE: Kosimy $$ w PPI - master4 - 16-10-2016 21:40

Dzisiaj 3 posty dodane! Zarobek : 0.03$ Najwcześniej we wtorek postaram się ruch mobilny przekierować na ogads a reszta na cinstallera, o ile ktoś podzieli się skryptem.
Co jeszcze robiłem?
Przywracanie zasięgu na FP które pójdą pod młotek.
Nowy pomysł z grupami, na razie rozwijam dwie(czyli spamuję po innych, podobnych): 130 i prawie 40 członków.
Na czym chcę zarabiać? Hmm na reklamie, post przypięty+ banner w tle. Teraz trzeba czasu żeby to wszystko rozreklamować. Obecnie mam pomysł na około 20 grup ale nie chcę bana za spam, i powoli będę to rozgrywał.


RE: Kosimy $$ w PPI - master4 - 17-10-2016 21:39

Dzisiaj 2 posty dodane. Zarobek? 0.
Dzisiaj totalnie zmęczony, 1 dzień diety i cały dzień poza domem, wyszedłem o 8 a wróciłem z uczelni o 19. Ale nie mogę się poddać!
Posiada ktoś skrypt , sprawdzający czy czytelnik który wchodzi na bloga wchodzi z mobile czy desktop?
Jeśli nikt się nie znajdzie, to i tak przestawię wszystkie linki na ogads. Grupy się rozwijają.
Do jutra!


RE: Kosimy $$ w PPI - master4 - 18-10-2016 23:01

Ogarnąłem linki i ustawiłem że mobilne ogads, a resztę tak jak było.
Efekt?
Ogads: 0.25$
Cinstaller: 0.01$
Ma ktoś jakieś ciekawe artykuły, kursy SEO?


RE: Kosimy $$ w PPI - master4 - 19-10-2016 22:57

Wczoraj na dekstop : 0.03$ a na ogads:0 (wydaje mi się że muszę lepiej LP zrobić)
Uwaga, nisza Harry Potter i przeklęte dziecko książka wersja PL, w PL ukaże się 22 października. Kto ma czas na pewno jeszcze się przygotuje i zarobi, fanów pewnie jeszcze pełno!


RE: Kosimy $$ w PPI - master4 - 20-10-2016 22:35

Desktop :0.1$
Mobile : 0.92$
Powoli do przodu Smile


RE: Kosimy $$ w PPI - master4 - 21-10-2016 23:12

Wczoraj:
Desktop :0.87$
Mobile : 1.3$
Łącznie 2.17 i jest to moja najlepsza dniówka PPI z automatu. Jutro postaram się dodać nowe posty na blogi!


RE: Kosimy $$ w PPI - tkrzepinski - 22-10-2016 02:35

posty dotycza glownie filmow czy hacki itp tez cos probujesz?
na yt promujesz nisze - te ktore masz na blogu czy cos innego?


RE: Kosimy $$ w PPI - master4 - 22-10-2016 23:47

Posty na blogu hacki, jest jeden filmik który dotyczy jednej niszy i on dużo promuje bo jest w top pod słowa kluczowe na yt Smile
Najlbiższe cele:
Planuję zrobić bloga z własną domeną, na WordPressie, z wtyczkami żeby to fajnie pozycjonować i z takim wyglądem bardziej profesjonalnym.

Mam też pomysł na kolejną stronę w połączeniu z poradnikiem vasakiego, ale to może bardziej pod suby i jak będę miał więcej czasu.
Wczoraj ,
Mobile: 0
Desktop: 0.31$


RE: Kosimy $$ w PPI - master4 - 25-10-2016 20:21

Ostatnio złapałem małego doła i nic nie robiłem z blogami.
Ale teraz wraca siła i pozytywna energia!
23: 0.01+0.25
24: 0.12+0.0

Te zarobki na ogads jednego dnia nawet ok, kolejnego 0 i tak od początku przeniesienia ale nie ma źle Smile