Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Iluminati - drobne zarobki najmłodszego forumowicza ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Iluminati - drobne zarobki najmłodszego forumowicza ;) (/Temat-Iluminati-drobne-zarobki-najmlodszego-forumowicza-139052)

Strony: 1 2 3 4


RE: Iluminati - drobne zarobki najmłodszego forumowicza ;) - Gratsy - 18-10-2016 07:23

MYPAY: 1,03$
Koksimy Wink


RE: Iluminati - drobne zarobki najmłodszego forumowicza ;) - mikuss - 18-10-2016 08:11

(08-10-2016 19:38)Captain napisał(a):  
(06-10-2016 21:55)mikuss napisał(a):  No bracie zaczynasz na bogato, milionerem za tysiąc lat może zostaniesz.
Nie ma to jak polska podróbka sejfik, jak się ogarniesz to 7 zł w miesiąc zarobiszbeka
Jedni lubią zarabiać a jedni jak Ty tracić czas i udawać, że zarabiają

Więc co mu polecasz w takim razie? Pewnie suby, co? pokerface
Niektórzy wolą zarobić mniej, ale uczciwie.

@[Captain]Nie widziałem tego postu więc długo zeszło z odpowiedzią Tongue
Nie sam nie zarabiam tą metodą i nie polecam jej nikomu, chodź nie neguję metod zarobku osób które tak zarabiają - to każdego wybór czy zarabia na sub czy nie natomiast neguję marnowanie czasu by zarobić 7 zł w ciągu 30 dni a takie zarobki by miał w sejfik.
Jest masa rzeczy które robiąc dadzą konkretny zysk, zapytasz jakie ? Cóż nawet to forum jest "kopalnią złota $" i wiedzy, wystarczy szukać


RE: Iluminati - drobne zarobki najmłodszego forumowicza ;) - Gratsy - 18-10-2016 14:34

@mikuss na czym Ty działasz? Skoro taki Ty kozak


RE: Iluminati - drobne zarobki najmłodszego forumowicza ;) - mikuss - 18-10-2016 14:41

(18-10-2016 14:34)Gratsy napisał(a):  @mikuss na czym Ty działasz? Skoro taki Ty kozak

Kilkanaście rzeczy :
np kilka bux z upgrade i rr ( przy rozwiniętym koncie kilkaset $ na czysto z każdego)
ponzi/hyip jeśli mnie zaciekawi

kup taniej, sprzedaj drożej waluta czy kryptowaluta, czy inne "produkty" i jeszcze kilka innych rzeczy ale tutaj to już moja słodka tajemnica bo im mniejsza konkurencja tym wiecej dla każdego


RE: Iluminati - drobne zarobki najmłodszego forumowicza ;) - Gratsy - 18-10-2016 14:48

@up przeczytałem wszystkie poradniki, zbiory serwisów no i dupa, bo bez inwestycji, albo za dużo $ do wypłaty...
Budy próbowałem, Ale bez inwestycji to tez totalna czarna dziura :/
Dlatego szukam czegoś bez inwestycji, - 18, nie suby, może refy...


RE: Iluminati - drobne zarobki najmłodszego forumowicza ;) - mikuss - 18-10-2016 14:53

(18-10-2016 14:48)Gratsy napisał(a):  @up przeczytałem wszystkie poradniki, zbiory serwisów no i dupa, bo bez inwestycji, albo za dużo $ do wypłaty...
Budy próbowałem, Ale bez inwestycji to tez totalna czarna dziura :/
Dlatego szukam czegoś bez inwestycji, - 18, nie suby, może refy...

Ktoś mnie kiedyś zaskoczył i powiem ci czym bo ja nigdy nie musiałem uczyć się kombinować by z niczego zrobić coś i w sumie to tak proste, że aż banalne
Pieniądze możesz sam dorobić by mieć na inwestycję z tego co masz w domu ...
Np : złom ( wszelkiego rodzaju puszki po konserwach, dezodorantach itp itd)
Tata pewnie piwo pije więc masz albo butelki albo puszki jako aluminium
Makulatura

W/w opcje nie dość że dadzą ci trochę grosza to recykling śmieci również wskazany Tongue

Znajdziesz wokół siebie staruszków : zakupy czy wyprowadzenie pupila da zawsze jakiś grosz

Wystarczy być kreatywnym i troszkę pomyśleć


RE: Iluminati - drobne zarobki najmłodszego forumowicza ;) - Gratsy - 18-10-2016 15:01

@Up myślisz ze to zajęcie dla 13 łatka?


RE: Iluminati - drobne zarobki najmłodszego forumowicza ;) - mikuss - 18-10-2016 15:05

(18-10-2016 15:01)Gratsy napisał(a):  @Up myślisz ze to zajęcie dla 13 łatka?

Nie wiem . Zrobisz jak chcesz
Ja w tym wieku jedynie na wakacjach z rodzeństwem zbierałem na działkach dziadków porzeczkę, agrest, maliny na sprzedaż i końcem wakacji jarzębinę i dziką różę.
Rok szkolny to było modelarstwo, SKS-y i wiele innych rzeczy nie związanych nawet z myśleniem o zarabianiu $$$ Tongue


RE: Iluminati - drobne zarobki najmłodszego forumowicza ;) - Gratsy - 20-10-2016 07:56

@Up możliwe, jednak nie mogę ciągle znaleźć sensu życia. :/. Znudziło mi sie życie szkolne , więc postanowiłem celowac wyżej.

@DZIENNIK

Zrezygnowałem z GA, może dlatego, ze dowiedzialem się, ze nie można kupować zniżek, tylko realne rzeczy na realne dane.
Shorte : 0.1$ nadal
Głównie skupiam swoją uwagę teraz na MYPAY
Zarobek z tego? 1,60 zl
Zawsze coś

Sumka:
= 0.1$ + 1,60 zł


RE: Iluminati - drobne zarobki najmłodszego forumowicza ;) - RedZZueR - 20-10-2016 09:28

Nie marnuj czasu Tongue Najlepiej na poczatek zajac sie sms/ppi Smile Troche pomyslec nad nisza, zobaczyc np. co w tym miesiacu jakie premiery byly lub cos jest szukane i dalej. Smile