Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zdrapki, które warto kupować (stosunek wygranych do pustych) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Zdrapki, które warto kupować (stosunek wygranych do pustych) (/Temat-Zdrapki-ktore-warto-kupowac-stosunek-wygranych-do-pustych-137470)

Strony: 1 2 3


RE: Zdrapki, które warto kupować (stosunek wygranych do pustych) - arekjuc123 - 28-08-2016 19:11

Czyli większość z was woli wrzucić 20/50zl na automaty niż zdrapki , a jakby zamiast automatu przez te lata grali ludzie w zdrapki to na pewno by dużo os wygrało ladne sumy prawdopodobieństwo jest prawie równe


RE: Zdrapki, które warto kupować (stosunek wygranych do pustych) - Znajomy Inwestor - 28-08-2016 22:58

kiedyś można było je w miarę łatwo rozszyfrować Big Grin
http://mm-suzana.blogspot.co.uk/2011/02/jak-zamac-kod.html


RE: Zdrapki, które warto kupować (stosunek wygranych do pustych) - arekjuc123 - 28-08-2016 23:51

Bardzo ciekawa teza lecz nie skuteczna w praktyce


RE: Zdrapki, które warto kupować (stosunek wygranych do pustych) - drakemoney - 29-08-2016 01:23

Ze zdrapkami też jest nie tak łatwo.
Wystarczy sobie spojrzeć na szczegóły dot. danej zdrapki.
Przykładowo zdrapka LOTEK link do zdrapki, została wypuszczona w ilości 20mln losów! Losów gdzie jest jakaś wygrana po zsumowaniu jest "tylko" 4.782.612 sztuk. Jeszcze nie wiadomo czy od momentu wejścia do sprzedaży danej zdrapki wszystkie wygrane losy zostały wypuszczone do punktów sprzedaży czy tez zabawa polega w na tym aby wypchnąć na maksa puste losy i oczywiście zarobić na tym jak najwięcej stopniowo dozując coraz to większe ilości losów wygranych aby pokazać że jednak ktoś wygrywa. Czasami na początku "życia" danej zdrapki słyszymy, że ktoś ustrzelił główną wygraną, co napędza sprzedaż...
Może w regulaminie jest uwzględnione czy od razu wszystko leci do sprzedaży(puste i z wygranymi) ale uważam że jest to stopniowo wypuszczane do sprzedaży. Ktoś na pewno to kontroluje Wink
Kiedyś gdzieś wyczytałem, słyszałem że pewna "nowa" partia zdrapek trafiła na jakąś wioskę, małą mieścinę do kiosku. Co w tym dziwnego? To że dużo zdrapek było wygranych. No i ponownie co w tym dziwnego, pewnie się zastanawiacie? To że odbiorcą był urząd gminny, a farta mieli ludzie którzy kupowali zdrapki w kiosku przy tym urzędzie. ile w tym prawdy? Nie wiem Smile

Jak już chcecie grać to szukajcie tych zdrapek gdzie jest mała ilość ale kwota jest dużo większa bo 5zł i 10zł. Tak więc sami widzicie Wink
Jeszcze jedno: wspominana zdrapka lotek - pula wygranych to 10 290 000 złotych. Losów jest 20 milionów! Czyli ponad 9mln zysku pod warunkiem, że wszystko wyprzedadzą, a jeśli nie to ile najpierw pójdzie pustych i ile wygranych losów aż do czasu zainteresowania daną zdrapką. Jest wiele możliwości ale zyski i tak mają i to potwornie duże.

Pozdro


RE: Zdrapki, które warto kupować (stosunek wygranych do pustych) - arekjuc123 - 29-08-2016 08:10

Wiadomo ale trzeba jeszcze odliczyć podatek


RE: Zdrapki, które warto kupować (stosunek wygranych do pustych) - kremix - 30-05-2017 13:06

Zdrapek nie kupuje, bo sie tylko wkurzam jak mam je w dloni Big Grin ale za to jestem zapalonym graczem na 100udzialow.pl - tworze zawsze chociaz jeden kupon i do paru sie dokladam. nei powiem pare razy szczescie sie usmiechneloSmile