Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Come back! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Come back! (/Temat-Come-back-136725)

Strony: 1 2 3


RE: Come back! - Fremen - 08-09-2016 13:05

Szybka aktualizacja

W FAP tak jak pisałem wcześniej jest już 18 paczek. Daje to 9$ dziennie.

Forex
Od ostatniego wpisu zamknęły się 3 pozycje: 1 na minusie (NZD/USD) i 2 na plusie (EUR/NZD, połówka USD/CAD). Jak to dobrze, że pozycja stratna zabiera tylko 2%, a zyskowna daje min 4%.
Tym samym pierwszy raz wychodzimy na plus!
Dodatkowo mam jeszcze otwarte 3 pozycje i każda z nich na chwilę obecną przynosi zyskCool
Stan konta: +0,89$ czyli +3,04%.
[Obrazek: 3png_ahexpap.png]


RE: Come back! - Fremen - 11-09-2016 11:48

MX 13 paczek, w FAP kutro będzie 19.

Forex

Nadszedł czas podsumowania.

Nie wiem czy dobrze zrobiłem, ale zamknąłem wszystkie pozycje w piątek tylko na potrzeby testu. Mogłem zostawić je i rozgrywać zgodnie ze strategią. No ale byłem akurat przy kompie, a to był ostatni dzień testowania strategii bo 10 tego miesiąca wypadał w sobotę, kiedy rynki są zamknięte.
Strategia potrzebowała czasu żeby zacząć przynosić zyski, które pojawiły się dopiero w ostatnim tygodniu. Byłem tego praktycznie pewien wcześniej, że potencjał w jej stosowaniu jest bardzo duży.
Przy angażowaniu 2 % kapitału w każdy sygnał zysk miesięczny jaki został osiągnięty to:

2,35 $ (start był z 29,25 $) co daje 8,03 %.

Jestem zadowolony, chociaż popełniłem kilka drobnych błędów.
Teraz analizuję zawarte transakcje i będą małe poprawki w strategii, głównie przy prowadzeniu pozycji.

Trochę statystyk:
[Obrazek: 4png_ahwpsee.png]

Zawarłem 28 transakcji, a zamkniętych na plusie było 14, czyli dokładnie 50 %.
Nie wrzucam wykresu, bo dziwnie on wygląda. Są na nim depozyty + dodane środki bonusowe od brokera, przez co linia wykresu z transakcji jest praktycznie nieczytelna.
Nie wiem dlaczego Maximal drawdown wynosi -1091,30 % powinno być ok. -6,46 %. Coś się zepsuło Tongue

Od najbliższego tygodnia ciąg dalszy


RE: Come back! - Fremen - 12-09-2016 12:30

Jedziemy dalej!
MX 14 paczek, w FAP właśnie dokupiłem 19.

Forex
Dopłaciłem trochę do konta i obecnie z bonusem jest 150 $.

[Obrazek: 5png_ahwxqph.png]

Na transakcję będę ryzykował 3 % kapitału, czyli 4,5 $. Kapitalizacja co 30 $.
Każdą pozycję będę zamykał w 3 częściach:
- 40 %, gdy pozycja osiągnie r:r=1:2;
- 30 %, gdy pozycja zbliży się do najbliższego wsparcia/oporu;
- 30 %, będę przesuwał SL co odległość 1 SL, gdy cena osiągnie r:r=1:2.
Postaram się też lepiej dobierać pozycje, grać w większości z trendem i jeszcze bardziej zwracać uwagę na to co dzieje się z ceną przy w/o i kanałach trendu.


RE: Come back! - Pmxq - 12-09-2016 18:48

będę zaglądał, powodzenia Big Grin


RE: Come back! - Fremen - 14-09-2016 10:37

Szybki update odnośnie Forexu

Niestety zaczęło się nie najlepiej. Wczoraj otworzyłem 3 pozycje i zamknęły się one na SL kilka godzin później. Były to pary skorelowane ze sobą. Jeśli poszłyby w "moją" stroną zysk byłby z każdej z nich, lecz w przeciwnym razie wszystkie kończą się stratą, tak jak w moim przypadku. Nie popełniać więcej tego błędu.

Stan konta: 136,05$ (- 9,3%).


RE: Come back! - Fremen - 26-09-2016 08:48

Witam ponownie!

Miałem dłuższą niż zazwyczaj przerwę w pisaniu dziennika spowodowaną po prostu brakiem czasu.
W fap stan konta wygląda następująco:

[Obrazek: 6png_arpersn.png]

Planuję co miesiąc wypłacać 100 $ i dokupować 2 paczki. Tak samo w mx zaczynam zbierać środki do wypłaty. Obecnie jest 15 paczek.

Forex

Po 3 stratach z rzędu w końcu przyszły zyski. USD/CAD i USD/JPY dodały ok. 6 % do konta + część tej 2 pary ciągle jest otwarta i przynosi zysk.

Nie obyło się też bez błędów. Teraz jak mam sygnał na danej parze to otwieram 3 pozycje, tak jak pisałem wcześniej i każdą zamykam na innym poziomie zysku. Przy AUD/USD ustawiłem 3 zlecenia oczekujące lecz niestety otworzyła się tylko jedna. Z bardzo oddalonego wykresu myślałem że pozycje czekają w tej samej cenie. Różnica jednak była kilku pipsów a cena tylko dotknęła pozycji pierwszej, otworzyła ją i poleciała w górę. W tej parze pracuje obecnie 40% wielkości jakiej powinienem otworzyć.

Stan konta: -3,91%.