Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak bardzo trzeba być nied****anym aby zarabiać na takich osobach? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak bardzo trzeba być nied****anym aby zarabiać na takich osobach? (/Temat-Jak-bardzo-trzeba-byc-nied-anym-aby-zarabiac-na-takich-osobach-136449)

Strony: 1 2 3 4


RE: Jak bardzo trzeba być nied****anym aby zarabiać na takich osobach? - xaxaxa - 01-08-2016 15:56

(01-08-2016 12:31)smyku napisał(a):  Po pierwsze wierzycie ze kijan go zbanowal ? Big Grin

Po 2 na plikach mozna zrobić Real content , wystarczy ze koleś wrzucił do pobrania obojętnie jaki formularz do wyplenienia i mogą mu skoczyć na kant pyty pod tym względem.


I co z tego skoro my wiemy ze to wałek?


RE: Jak bardzo trzeba być nied****anym aby zarabiać na takich osobach? - mrmuscle - 02-08-2016 22:29

Aż specjalnie założyłem tu konto :-)

Ten sam gostek kilka dni temu się do mnie odezwał, znalazł mój numer na olx i też prosił o info na maila.
Podanie numeru na flyfile kosztowało by mnie 80 zeta.
(premium w jakimś Obrazkovo.pl)
[Obrazek: Screenshot_2016_07_28_16_32_49_1.png]


RE: Jak bardzo trzeba być nied****anym aby zarabiać na takich osobach? - Mirror - 02-08-2016 22:48

Nie wierzę, że poleci ban... Mam wrażenie, że ostatnio ilość afer rośnie a finalnie lecą tylko grzeczne pouczenia. Smile

Wszystko idzie w złą stronę. Undecided


RE: Jak bardzo trzeba być nied****anym aby zarabiać na takich osobach? - Kiljan - 04-08-2016 02:16

Ban nie jest od razu, w zależności od skali naruszenia oraz tego czy była to pierwsza taka akcja, kary dzielą się na 2 rodzaje:
- Jeśli to pierwsza taka akcja oraz suma zarobionych pieniedzy jest ponizej 1000zł wtedy jest ostrzezenie + wyzerowanie środków
- Jeśli to któraś akcja z kolei lub suma zarobionych pieniędzy jest powyżej 1000zł wtedy jest ban + wyzerowanie środkówTut

Tutaj szybko kolesia wyłapaliście i nie zdążył jeszcze zarobić tyle aby dostał z miejsca bana, jednak przy drugiej takiej akcji wartość już nie będzie miała znaczenia bo ban bedzie tak czy siak.


RE: Jak bardzo trzeba być nied****anym aby zarabiać na takich osobach? - sancte - 09-08-2016 15:13

Trzeba sobie jakoś radzić


RE: Jak bardzo trzeba być nied****anym aby zarabiać na takich osobach? - Before - 17-08-2016 13:30

bardzo nieetyczne , ale typowi ludzi nie wazne jakim sposobem byle $ sie zgadzały...


RE: Jak bardzo trzeba być nied****anym aby zarabiać na takich osobach? - Rakim69.rg - 21-08-2016 07:03

Pewne polecą hejty w moją stronę ale...

Jak to mówią, każdy orze jak tylko może, fakt My wiemy co to jest, ale nie każdy, na olx są osoby które szukają pracy i zbytnio nie mają pojęcia co to sub bo większość z nich nie miała nigdy wcześniej styczności z tym a FB i inne portale społecznościowe są już na straconej pozycji a dla mniej cwanych już całkowicie są wypalone, więc każdy próbuje zarobić w własny sposób na sub i moim zdaniem to nic gorszego niż inne sposoby tego typu zarobku Smile
Dla mnie suby były i są oszustwem na którym sam też zarabiałem + niegdyś dałem też komuś zarobić (niech tą osobę piorun trafi Tongue)
Więc co to za różnica czy ktoś wciska doładowania tel czy iPhony na fejskuku czy też "pozyskuje ludzi do rekrutacji do pracy" na oeliksie? - Jedno jak i drugie to ta sama ściema więc ja w tym nie widzę różnicy Smile

Tak tak wiem... Naciągane ludzi którzy nie mają kasy bo nie mają pracy i chcą ją mieć i jakiś [CENZURA] robi takie coś.. Ale skąd ta pewność że ludzie np Ci z FB którzy dali się naciąć na suby nie są w podobnej jak nie gorszej sytuacji?

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka


RE: Jak bardzo trzeba być nied****anym aby zarabiać na takich osobach? - Znajomy Inwestor - 29-08-2016 10:56

tyle zarabiaccie na tych subach, że faktycznie raz na 100 000 tys moglibyście tego iphone wysłać, przynajmniej było by to prawdziwe i nikt nie rzucałby się że to oszustwo Big Grin


RE: Jak bardzo trzeba być nied****anym aby zarabiać na takich osobach? - Szaman1644 - 29-08-2016 11:02

Wydaje mi się, że problem jest w tym, że zarabiać na subach mogą nawet dzieci, które nie mogą rozpoznać działania jako etyczne lub nieetyczne. Jak dla mnie suby powinny być od 18 lat. Wiadomo, że takie działanie nie wyeliminowało by podobnych ofert, ale o wiele zmniejszyłoby ich ilość, a przez to cały negatywny szum wokół nich. Większość takich akcji pochodzi według mnie właśnie od osób poniżej 18 roku życia. Może założyciele subów powinni pomyśleć o takich zaostrzeniach?


RE: Jak bardzo trzeba być nied****anym aby zarabiać na takich osobach? - Hybrid1990 - 29-08-2016 11:20

@up
a która sieć by sobie chciała przykręcić kurek wykluczając osoby poniżej 18 roku życia, których jak wiadomo jest chyba dość sporo ? Żadna.
Może i takie akcje wychodzą głównie od niepełnoletnich, ale taki zakaz osób poniżej 18 lat to po prostu wrzucanie wszystkich do jednego worka. Nie wszystkie gimby mają nawalone w głowie.