Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Get Paid] Mentoring Gier i Portali Randkowych - ZARABIAJ z pomocą 63 poradników! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Get Paid] Mentoring Gier i Portali Randkowych - ZARABIAJ z pomocą 63 poradników! (/Temat-Get-Paid-Mentoring-Gier-i-Portali-Randkowych-ZARABIAJ-z-pomoca-63-poradnikow-135141)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - tokaj25 - 06-07-2016 00:12

(29-06-2016 19:02)mysc napisał(a):  + dostęp do zamkniętej grupy

Nie za bardzo rozumiem - co tzn?


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - twardy - 06-07-2016 00:37

Dla kazdego oferowanego przez mysca poradnika masz zarowno wydzielone miejsce na jego forum jak i mozliwosc dolaczenia do grupy na fb.


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - szy1sw - 06-07-2016 05:52

Uznając że zaczyna się od kompletnego zera, bez zaplecza, wiedzy o promowaniu na fp czy seo, ile można zarabiać na początku przy ok 5godzinach pracy dziennie? Bo rozumiem że ten tekst:
Cytat: Szczerze mówiąc, uważam że niejeden kupujący da radę wygenerować wartość poradnika w ciągu jednego dnia
tyczy się ludzi z zapleczem i umiejętnościami?


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - mysc - 06-07-2016 10:32

(06-07-2016 05:52)szy1sw napisał(a):  Uznając że zaczyna się od kompletnego zera, bez zaplecza, wiedzy o promowaniu na fp czy seo, ile można zarabiać na początku przy ok 5godzinach pracy dziennie? Bo rozumiem że ten tekst:
Cytat: Szczerze mówiąc, uważam że niejeden kupujący da radę wygenerować wartość poradnika w ciągu jednego dnia
tyczy się ludzi z zapleczem i umiejętnościami?

W sposobach które omawiam wiedza o SEO nie jest potrzebna - chyba, że ktoś będzie chciał przeniesć te metody na własne strony, wówczas oczywiście się przyda.

Ten cytowany tekst tyczy się ludzi z zapleczem. Umiejętności i kreatywność na FB akurat są zbędne - wystarczy używać treści reklamowych które podałem (8 wzorów) i podstawić do nich linki. Na YT trochę kreatywności się przyda Smile

Nie wiem ile zarobisz - zależy jak Ci pójdzie z budowaniem zaplecza - ale w ciągu pierwszych 5h już jesteś w stanie spokojnie zarobić jakieś (nie powiem dokładnie jakie, bo nie wiem) pieniądze. Opisałem bardzo dokładnie wszystko co sam robię. Gwarantuję, że używając tych sposobów zarobiłem już prawie 17k i wszystko jest cały czas tak samo aktualne - natomiast nie mogę zagwarantować (chociaż uważam to za pewnik), że poradnik się w pełni zwróci.
Jeżeli ktoś nie ma pieniędzy, boi się zaryzykować - niech oczywiście nie kupuje. Nie chcę brać odpowiedzialności za czyjeś "oszczędności życia" Smile


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - hunterpl444 - 06-07-2016 13:59

Poradnik promowania gier dla osób znających temat mających zaplecze. Nowe osoby mogą mieć problem chyba ze spam po forach co uważam za stratę czasu lub mają dużo czasu na budowę zaplecza . Pozostałe poradniki jest to wiedza zebrana do kupy i bardzo fajnie wygląda nowe osoby na pewno zyskają i odpowiednie wykorzystanie pozwoli szybko zarabiać . Sam dowiedziałem się jednej ciekawej rzeczy Smile. Nie wiem jak odnieść się do ceny. Dla osoby która nie ma pomysłu lub zaczyna cena adekwatna i na pewno poradnik się zwróci szybko. Dla mnie gdzie siedzę 3 rok w zarabianiu lepiej mógłbym wyjść na tym jakbym te 400 zł po prostu dał potrzebującej osobie Smile


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - mysc - 06-07-2016 14:28

(06-07-2016 13:59)hunterpl444 napisał(a):  [...]Dla osoby która nie ma pomysłu lub zaczyna cena adekwatna i na pewno poradnik się zwróci szybko. Dla mnie gdzie siedzę 3 rok w zarabianiu lepiej mógłbym wyjść na tym jakbym te 400 zł po prostu dał potrzebującej osobie Smile

Nie do końca rozumiem, czyli pomimo tego że poradnik się zwróci - to jednak nie jesteś zadowolony bo przez 3 lata wypracowałeś u siebie lepsze metody ? Smile Ja na forum siedzę 2 lata, Ty 3 - więc w sumie nie byłoby w tym nic dziwnego, natomiast zachęcam jednak do budowania tego zaplecza - szczególnie YT, jeśli nie chcesz nic robić "aktywnie" Big Grin


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - twardy - 06-07-2016 14:32

A jak wyglada przyjecie podania przez sieci? Wypada chyba na poczatek jakies malutkie zaplecze miec?


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - mysc - 06-07-2016 14:46

(06-07-2016 14:32)twardy napisał(a):  A jak wyglada przyjecie podania przez sieci? Wypada chyba na poczatek jakies malutkie zaplecze miec?

Najprościej „obejść” to po prostu wymianą maili z supportem. Napisz szczerze co i jak zamierzasz promować (te informacje uzyskasz w poradniku) i z akceptacją nie powinno być problemu. Jeśli będzie - to oczywiście pomogę wszystkim kupującym.

W razie czego (na pewno nie zaszkodzi), możesz przygotować sobie taką mini-stronę dot. gier – na przykład : http://gry4free.pl .

Jeśli chodzi o mnie, to akceptację otrzymałem na podstawie samych "niepopartych niczym słów" – po opisaniu metod promocji suportowi sieci Smile




.


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - hunterpl444 - 06-07-2016 15:08

(06-07-2016 14:28)mysc napisał(a):  
(06-07-2016 13:59)hunterpl444 napisał(a):  [...]Dla osoby która nie ma pomysłu lub zaczyna cena adekwatna i na pewno poradnik się zwróci szybko. Dla mnie gdzie siedzę 3 rok w zarabianiu lepiej mógłbym wyjść na tym jakbym te 400 zł po prostu dał potrzebującej osobie Smile

Nie do końca rozumiem, czyli pomimo tego że poradnik się zwróci - to jednak nie jesteś zadowolony bo przez 3 lata wypracowałeś u siebie lepsze metody ? Smile Ja na forum siedzę 2 lata, Ty 3 - więc w sumie nie byłoby w tym nic dziwnego, natomiast zachęcam jednak do budowania tego zaplecza - szczególnie YT, jeśli nie chcesz nic robić "aktywnie" Big Grin

Nie muszę budować bo mam ogromne zaplecze i wykorzystuje je pod swoje nisze/programy/gry, Po prostu dla osób siedzących w tym głęboko na pewno wiedza nie przydatna to tylko moja opinia. Kupiłem poradnik bardziej z ciekawości a nóż coś nowego Big Grin Dla pozostałych osób polecam bo skorzystają na tym bardzo. 400 zł zwróci im się bardzo szybko. Oczywiście bez pracy się nie obejdzie


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - mysc - 07-07-2016 18:41

Informuję, że z powodu ZLOTU ZARABIAM.COM nie odpowiem na nadesłane od teraz wiadomości, aż do poniedziałku. Nie biorę ze sobą komputera.

Pozdrawiam
mysc