Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
EarnHard - jak zarobić 10k PLN w 2 lata - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: EarnHard - jak zarobić 10k PLN w 2 lata (/Temat-EarnHard-jak-zarobic-10k-PLN-w-2-lata-134792)

Strony: 1 2 3 4


RE: EarnHard - jak zarobić 10k PLN w 2 lata - Groem - 24-06-2016 10:03

Dokałdnie taski oraz ankiety na, które możesz liczyć w godzinach 17-23 zazwyczaj. Podpowiem, że klikając w panele też możesz znaleźć ankiety.


EarnHard - jak zarobić 10k PLN w 2 lata - albercig - 24-06-2016 11:09

Ale mi ankiety nie działają ;//


RE: EarnHard - jak zarobić 10k PLN w 2 lata - war43 - 24-06-2016 13:25

Jaką grafiką się zajmujesz?
Obróbka zdjęć?
Fotomontaże?
Digital Painting?

W jakim programie pracujesz?
Jeśli myślisz o sklepie internetowym to pewnie Photoshop, prawda?
Gimp ma chyba za mało funkcji do stworzenia na prawdę profesjonalnych grafik. Smile


RE: EarnHard - jak zarobić 10k PLN w 2 lata - albercig - 24-06-2016 16:16

(24-06-2016 13:25)war43 napisał(a):  Jaką grafiką się zajmujesz?
Obróbka zdjęć?
Fotomontaże?
Digital Painting?

W jakim programie pracujesz?
Jeśli myślisz o sklepie internetowym to pewnie Photoshop, prawda?
Gimp ma chyba za mało funkcji do stworzenia na prawdę profesjonalnych grafik. Smile


Co do pierwszych pytań to ogólnie wszystkim Big Grin, ale szczególnie grafiką na social media.. Pracuje w photoshopie, ligtroomie oraz illustratorze


RE: EarnHard - jak zarobić 10k PLN w 2 lata - albercig - 25-06-2016 10:40

Okej na sam początek postanowiłem, że dzienniki nie będzie aktualizowany codziennie , bo nie ma sensu pisać jak się nic nie zrobiło Big Grin

Dzień #3

- Co zrobiłem?

- ClixSense & Neobux
Wyklikałem reklamy oczywiście Big Grin Oraz ogarnąłem Ankiety w clixsensie Big Grin Wczoraj z samego ClixSensa zarobiłem 0,40$ 2

- Strona Internetowa
Nic.

- Suby
Skończyłem ulepszać stronę pod moją główną niszę. Teraz tylko muszę pomyśleć nad 2 niszą


RE: EarnHard - jak zarobić 10k PLN w 2 lata - Robaczek12 - 25-06-2016 10:41

Jak narazie slabo idzie widze ale mam nadzieje ze dasz rade. Powodzenia


RE: EarnHard - jak zarobić 10k PLN w 2 lata - Bidbar96 - 26-06-2016 12:42

Co się dziwić ze słabo idzie jak ktos od x dni "myśli" o niszach i na tym jego czynności sie kończą. Gdyby myślenie o niszach bylo praca 99,99% tego forum byloby pracoholikami.


@do autora dziennika
Przestan klikać te śmieszne programy. Szkoda czasu. SKUP SIE NA 1RZECZY A ZOBACZYSZ EFEKT.


EarnHard - jak zarobić 10k PLN w 2 lata - albercig - 29-06-2016 23:01

@bidbar96 dzięki za podpiwiedź oraz motywacje Wink


Dziś:

Wyklikałem reklamy na clixsense i neobux oraz na clixsense zrobiłem kilka ankiet. Postanowiłem, że jak wypłacę z clixsense to przestanę zarabiać na klikaniu reklam, a skupię się tylko na subach
Zrobiłem konto na shorte.st i planuje tam zarobić trochę $. Założyłem konto na fiverr oraz selfy. Ciekawe jak to będzie Wink W sklepie nic nie zmieniałem nadal potrzebuje ok 1000 zł, aby mieć jakiś start (
Reklamy itp. ).


RE: EarnHard - jak zarobić 10k PLN w 2 lata - albercig - 30-06-2016 23:07

Dzień #5

Cześć, niestety dziś dużo nie zarobiłem :C. Wy klikałem reklamy na ClixSensie oraz na Neobuxie, a tak poza tym to niestety nic. Trzeba się zmobilizować i zarobić trochę $. Bo zarobiłem tylko ok. 100 zł na MyLead, ale w porównaniu do tego co chcę zarobić to to jest nic.


RE: EarnHard - jak zarobić 10k PLN w 2 lata - albercig - 01-07-2016 22:03

Siemka! Jestem zmobilizowany bo wy klikałem reklamy jak zwykle. A poza tym dodałem nowe produkty na stronę. I poczytałem jak dobrze pozycjonować stronę. Dodatkowo wypromowałem trochę strony dotyczące MyLead.