Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dochod pasywny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Dochod pasywny (/Temat-Dochod-pasywny-134329)

Strony: 1 2 3


RE: Dochod pasywny - tonynik - 14-06-2016 22:25

(14-06-2016 16:06)Bidbar96 napisał(a):  No w mx przecietnie po 200-300 osob dziennie dochodzi z tego co widzialem. W programie jestem około 25dni, jak rejestrowalem sie bylo 13tys ludzi, teraz ponad 18

drazni mnie tylko ze istnieja osoby ktore wierza w efektywnosc reklamy w tych serwisach albo odrzucaja fakt ze takie programy w 100% opieraja się na wplatach i wyplatach. to nie jest zaden biznes tylko piramida (pewnie sie zaraz znajdzie jakis ekspert ktory powie ze wszystko w zyciu jest piramida Jerk2 albo ze to nie mlm Jerk2 )

Trzeba wiedzieć kiedy wejść i kiedy wyjść. Jak ze wszystkim. Smile


RE: Dochod pasywny - todek78 - 15-06-2016 07:18

(14-06-2016 22:25)tonynik napisał(a):  
(14-06-2016 16:06)Bidbar96 napisał(a):  No w mx przecietnie po 200-300 osob dziennie dochodzi z tego co widzialem. W programie jestem około 25dni, jak rejestrowalem sie bylo 13tys ludzi, teraz ponad 18

drazni mnie tylko ze istnieja osoby ktore wierza w efektywnosc reklamy w tych serwisach albo odrzucaja fakt ze takie programy w 100% opieraja się na wplatach i wyplatach. to nie jest zaden biznes tylko piramida (pewnie sie zaraz znajdzie jakis ekspert ktory powie ze wszystko w zyciu jest piramida Jerk2 albo ze to nie mlm Jerk2 )

Trzeba wiedzieć kiedy wejść i kiedy wyjść. Jak ze wszystkim. Smile

Przede wszystkim trzeba wiedzieć w co wejść, bo 99% revshare to z góry założone scamy, bo nawet nie mają namiastki produktu. TM, mx chociaż trochę skuteczną reklamę mają, bo jest skierowany na niszę zarabiających w Internecie, ale ludzie zapisują się do innych programów i jakoś to działa Wink Ale 99% to nie daje praktycznie żadnej reklamy i admin ma zamiar jak najszybciej zarobić i się zmyć Wink
Dlatego najpierw dobry program, potem jak kolega wyżej napisał nie dać się czarować i dążyć do jak największej liczby adpacków tylko możliwie szybko wypłacić wkład i potem obracać już dochodami Smile