Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem bardzo zmęczonych oczu - co radzicie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Problem bardzo zmęczonych oczu - co radzicie? (/Temat-Problem-bardzo-zmeczonych-oczu-co-radzicie-134308)

Strony: 1 2 3


RE: Problem bardzo zmęczonych oczu - co radzicie? - szykiryki - 10-06-2016 21:23

tak jak wyżej+wyjście na dwór Smile

Rób to co musisz zrobić i ogranicz to czasowo bez przerw na fejsa, kwejka, smieszne filmiki, koty itp.


RE: Problem bardzo zmęczonych oczu - co radzicie? - Meloman - 10-06-2016 22:21

No ładnie, tyle odpowiedzi. Stworzyliśmy tutaj całe kompendium wiedzy dla potomnych jak przeciwdziałać problemowi ze zmęczonymi oczami Idea

Stosuję się do większości rad które wymienione zostały - moje oczy mają się już znaaacznie lepiej i teraz tylko czekać na poznikanie tych wszystkich żyłek. Chociaż najważniejsze, że nie bolą i tyle Smile


RE: Problem bardzo zmęczonych oczu - co radzicie? - gold - 19-06-2016 22:42

wyłącz komputer Tongue


RE: Problem bardzo zmęczonych oczu - co radzicie? - Meloman - 20-06-2016 09:18

(19-06-2016 22:42)gold napisał(a):  wyłącz komputer Tongue
@[gold] Zastanawiam się czy Ty czasem sobie mózgu nie wyłączyłeś.
W większości przypadków osób będących na tym forum, zarabiamy siedząc przed komputerem, ja do tego grona się zaliczam więc wybacz ale to moja praca i gadanie wyłącz komputer jest całkowicie idiotyczne Smile


RE: Problem bardzo zmęczonych oczu - co radzicie? - hamcio - 20-06-2016 09:24

Jeżeli siedzisz po nocy to mi osobiście pomogło oświecone światło w pokoju. Nie mamy wtedy tylko jednego jasnego punktu czyli monitora ale wszystko obok nas i oczy się mniej męczą. Przynajmniej w moim przypadku tak jest.


RE: Problem bardzo zmęczonych oczu - co radzicie? - Meloman - 20-06-2016 10:28

(20-06-2016 09:24)hamcio napisał(a):  Jeżeli siedzisz po nocy to mi osobiście pomogło oświecone światło w pokoju. Nie mamy wtedy tylko jednego jasnego punktu czyli monitora ale wszystko obok nas i oczy się mniej męczą. Przynajmniej w moim przypadku tak jest.
Spoczko @[hamcio] już problem bolących oczu mnie nie dotyczy, mogę siedzieć bardzo długo i w ogóle nie bolą Smile

Co zrobiłem w kolejności co najbardziej pomogło:

• zwracam uwagę na mruganie, po prostu nie dopuszczam do "gapienia się" bez mrugania
• przestałem przemywać oczy, tylko odrobinę wody, żadnych mydeł, płynów w okolicy oczu.
• Flux odpalony 24/7
• Przerwy co 45-60 minut

I już jest pięknie i dobrze Cool