Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[UPDATE]Wstawię Twój link, jako popunder na mojej stronie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [UPDATE]Wstawię Twój link, jako popunder na mojej stronie! (/Temat-UPDATE-Wstawie-Twoj-link-jako-popunder-na-mojej-stronie-131912)

Strony: 1 2 3


RE: [UPDATE]Wstawię Twój link, jako popunder na mojej stronie! - lolek95 - 22-04-2016 15:53

@[trybulski] odczytał PM nie zgłosił się.

Także od teraz nowe zasady licytacji.. Każdy kto wygra licytacje jest zobowiązany napisać do mnie wiadomość w przeciągu 24h. Nie mam czasu na zabawy w kotka i myszkę.
Szanuje Was i Wasz cenny czas, chciałbym aby to działało w obie strony. Smile


Przejdźmy do meritum:
Licytacja od 1 zł ! Kończy się jutro (tj. 23.04.2016r.) o godzinie 18:00!!!

Klasyczne screeny:

[Obrazek: 7XY0Uvo.png]
[Obrazek: EHd5Ohf.png]


RE: [UPDATE]Wstawię Twój link, jako popunder na mojej stronie! - Mikey - 22-04-2016 17:39

2 zł


RE: [UPDATE]Wstawię Twój link, jako popunder na mojej stronie! - Giorgios - 23-04-2016 00:20

3zl


RE: [UPDATE]Wstawię Twój link, jako popunder na mojej stronie! - osk4rr - 23-04-2016 01:43

5zł


RE: [UPDATE]Wstawię Twój link, jako popunder na mojej stronie! - lolek95 - 23-04-2016 17:35

@[osk4rr] PM Smile


RE: [UPDATE]Wstawię Twój link, jako popunder na mojej stronie! - Giorgios - 23-04-2016 17:42

napisz na PW dogadamy sie denerwują mnie takie licytacje


[UPDATE]Wstawię Twój link, jako popunder na mojej stronie! - piotrekprorok - 26-05-2016 03:13

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.