Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj DUŻĄ kasę pracując KILKA MINUT dziennie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj DUŻĄ kasę pracując KILKA MINUT dziennie! (/Temat-Zarabiaj-DUZA-kase-pracujac-KILKA-MINUT-dziennie-131907)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Zarabiaj DUŻĄ kasę pracując KILKA MINUT dziennie! - Radzioo - 18-04-2016 19:23

A powiedz mi jeszcze w którym miejscu widnieje kwota z MAS Mixera? Commission Balance?


RE: Zarabiaj DUŻĄ kasę pracując KILKA MINUT dziennie! - Matthew98 - 18-04-2016 19:48

(18-04-2016 19:23)Radzioo napisał(a):  A powiedz mi jeszcze w którym miejscu widnieje kwota z MAS Mixera? Commission Balance?

Tak, zarobki z MAS Mixer idą prosto do Commission Balance naszego preferowanego procesora Smile


RE: Zarabiaj DUŻĄ kasę pracując KILKA MINUT dziennie! - Matthew98 - 20-04-2016 13:34

W programie My Ad Story mamy możliwość sprawdzić ilość i źródła kliknięć w nasz reflink, więc można sprawdzić jakie źródłą trafficu działają najlepiej Smile

[Obrazek: mas.jpg]


RE: Zarabiaj DUŻĄ kasę pracując KILKA MINUT dziennie! - Matthew98 - 23-04-2016 19:55

PO RAZ KOLEJNY PODWÓJNE NALICZENIA PRZEZ WEEKEND!

Admin ponoć odbywa teraz sporo spotkań biznesowych, z tego co mi się obiło o ucho ostatnio poleciał do Hiszpanii Smile

ALEXA UPDATE

My Ad Story jest już wśród 70,000 najpopularniejszych witryn na świecie Smile

[Obrazek: mas.jpg]


RE: Zarabiaj DUŻĄ kasę pracując KILKA MINUT dziennie! - rojasQ - 23-04-2016 23:36

Dlaczego nie jestem zaliczany do MAS Mixera? Mam 5 aktywnych paczek i jeszcze ani razu nie było mojego id na liście z wynikami. To normalne?


RE: Zarabiaj DUŻĄ kasę pracując KILKA MINUT dziennie! - Matthew98 - 24-04-2016 00:28

(23-04-2016 23:36)rojasQ napisał(a):  Dlaczego nie jestem zaliczany do MAS Mixera? Mam 5 aktywnych paczek i jeszcze ani razu nie było mojego id na liście z wynikami. To normalne?

Może przeoczyłeś albo akurat trafił ci się ktoś kto nie kupił paczek tego dnia...?


RE: Zarabiaj DUŻĄ kasę pracując KILKA MINUT dziennie! - rojasQ - 24-04-2016 10:49

(24-04-2016 00:28)Matthew98 napisał(a):  Może przeoczyłeś albo akurat trafił ci się ktoś kto nie kupił paczek tego dnia...?

Na pewno nie przeoczyłem bo zawsze szukam swojego id na liście za pomocą ctrl+f. No nie wiem, może po prostu nie miałem szczęścia i mam nadzieję, że w końcu coś wpadnie. Tongue
A może godziny, w których oglądam te 10 reklam mają na to wpływ? Bo zawsze robię to około 23.


RE: Zarabiaj DUŻĄ kasę pracując KILKA MINUT dziennie! - Matthew98 - 24-04-2016 13:55

(24-04-2016 10:49)rojasQ napisał(a):  
(24-04-2016 00:28)Matthew98 napisał(a):  Może przeoczyłeś albo akurat trafił ci się ktoś kto nie kupił paczek tego dnia...?

Na pewno nie przeoczyłem bo zawsze szukam swojego id na liście za pomocą ctrl+f. No nie wiem, może po prostu nie miałem szczęścia i mam nadzieję, że w końcu coś wpadnie. Tongue
A może godziny, w których oglądam te 10 reklam mają na to wpływ? Bo zawsze robię to około 23.

Nie, masz 24h na obejrzenie reklam.
Widać chyba nie miałeś szczęścia, bo mi już parę dolców wpadło Smile


RE: Zarabiaj DUŻĄ kasę pracując KILKA MINUT dziennie! - rojasQ - 26-04-2016 07:24

Zauważyłem, że wpadło mi coś do comission balance Payzy (a używam Perfect Money). Czy to może być coś z Mixera? Na liście wyników nadal nie było mnie ani razu.


RE: Zarabiaj DUŻĄ kasę pracując KILKA MINUT dziennie! - Matthew98 - 26-04-2016 14:06

(26-04-2016 07:24)rojasQ napisał(a):  Zauważyłem, że wpadło mi coś do comission balance Payzy (a używam Perfect Money). Czy to może być coś z Mixera? Na liście wyników nadal nie było mnie ani razu.

Jeśli nie była to komisja to musiał być zarobek z Mixera Smile
Jeśli używasz PM to przetransferuj sobie komisje do portfela PM. Jak chcesz uniknąć 1% prowizji to wystarczy transferować po 0.09 centa lub mniej Smile