Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Coś na początek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Coś na początek (/Temat-Cos-na-poczatek-131712)

Strony: 1 2 3


RE: Coś na początek - Adrik415 - 13-04-2016 21:46

owszem trzeba zakupić abonament, ale może pierwszo rozmawiać, a potem sobie go wykupić gdy już będzie się miało za co Wink. Czyli pierwszo działamy na serwisie, a potem kupujemy najtańszą możliwość za 10$, która odrazu zwraca się, ponieważ mamy w serwisie srodki z rozmów itd.


RE: Coś na początek - Lukasz5555 - 13-04-2016 22:03

Polecam ci gre przeglądarkowa. Wystarczy że codziennie będziesz pracował poprzez 1 klikniecie. Z każdą kolejną pracą zarabiasz coraz więcej. Pln zamieniasz na gold, a gold na euro które można wypłacić na konto bankowe


RE: Coś na początek - Emsey900 - 14-04-2016 00:51

(13-04-2016 20:03)K239TURBO napisał(a):  Zobacz tutaj:
http://zarabiam.com/Temat-Jak-zarabiac-0-6-dziennie-128252

Serwis w 100 % wypłacalny
Dzięki ale już tam jestem

(13-04-2016 21:46)Adrik415 napisał(a):  owszem trzeba zakupić abonament, ale może pierwszo rozmawiać, a potem sobie go wykupić gdy już będzie się miało za co Wink. Czyli pierwszo działamy na serwisie, a potem kupujemy najtańszą możliwość za 10$, która odrazu zwraca się, ponieważ mamy w serwisie srodki z rozmów itd.
?


RE: Coś na początek - Adrik415 - 14-04-2016 15:43

Czyli, że opłata wstepna nie jest na początku wymagana Wink. można zarabiać na portalu nie opłacając matrycy oraz wypłaty również mogą być generowane bez jej opłacenia. Dowiedziałem się o tym w sumie niedawno, bo sam opłaciłem matryce ze względu na szerek korzyści z tego wynikających