Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zaczynamy poważny biznes! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zaczynamy poważny biznes! (/Temat-Zaczynamy-powazny-biznes-131409)

Strony: 1 2 3 4


RE: Zaczynamy poważny biznes! - Serkownik - 06-05-2016 09:39

(06-05-2016 08:12)fusek napisał(a):  jak szybko zaczal tak szybko skonczyl;d

ale ze kto skonczyl Smile ?
program fajnie dziala


RE: Zaczynamy poważny biznes! - tomek019 - 06-05-2016 19:22

(06-05-2016 09:39)Serkownik napisał(a):  
(06-05-2016 08:12)fusek napisał(a):  jak szybko zaczal tak szybko skonczyl;d

ale ze kto skonczyl Smile ?
program fajnie dziala
Dziennik sie skonczyl xD

tapnięte


RE: Zaczynamy poważny biznes! - hangarnabronie - 06-05-2016 20:42

Dziennik miał na celu zdobycie poleconych ot co. Wink


RE: Zaczynamy poważny biznes! - war43 - 07-05-2016 09:00

A co innego może mieć na celu dziennik/poradnik dotyczący HYIPa? Smile


RE: Zaczynamy poważny biznes! - hangarnabronie - 07-05-2016 13:08

Oj uwierz, może mieć wiele celów.


RE: Zaczynamy poważny biznes! - olekn1 - 08-05-2016 02:14

(07-05-2016 09:00)war43 napisał(a):  A co innego może mieć na celu dziennik/poradnik dotyczący HYIPa? Smile

No wiesz, niejako odwdzięczasz się za darmowy poradnik właśnie zrobieniem reflinka - jest to korzyść dla obu stron Wink I dla mnie jest to całkowicie normalne. Co do dzienników, to są takie zrobione na refy, ale są też, którym przysługuje inny cel, nie można wrzucać wszystkiego do jednego worka




@[kolorpurpury] Czekamy na jakiś wpis Tongue


RE: Zaczynamy poważny biznes! - tomek019 - 08-05-2016 09:23

Ja dziennik zakladalem na poczatku aby sprawdzic jak mi idzie z perspektywy czasu i teraz najstatszy moj post w dzienniku moim jest z sierpnia wiec mam ladne porownanie Smile

tapnięte


RE: Zaczynamy poważny biznes! - kolorpurpury - 10-05-2016 19:06

A ja Panowie mam problemy w pracy i sporo różnych innych kłopotów, dość poważnych. Pracuję jako kierowca międzynarodowy i mam bardzo ograniczony dostęp do internetu. Nie założyłem dziennika, żeby łapać reffy. Ale miałem takiego niezadowolonego co myślał, że zainwestuje 10$ a ja dla niego zarobie 1000 Smile
Mam też takiego, który zadawał pytania, zainteresował się tematem i już ma 13 paczek a nie inwestował wcześniej.
Dziennik będzie kontynuowany jak uporam się z życiem prywatnym i pracą zawodową. Pozdrawiam.

A poleconych mam dwóch, którzy cokolwiek zrobili. Jednego co chciał magicznej kasy chyba albo nie wiem czego a drugiego pracowitego, ogarniętego gościa. I wolę mieć jednego takiego niż 20 nierobów czekających na pracę sponsora.


RE: Zaczynamy poważny biznes! - tomek019 - 10-05-2016 22:45

(10-05-2016 19:06)kolorpurpury napisał(a):  A ja Panowie mam problemy w pracy i sporo różnych innych kłopotów, dość poważnych. Pracuję jako kierowca międzynarodowy i mam bardzo ograniczony dostęp do internetu. Nie założyłem dziennika, żeby łapać reffy. Ale miałem takiego niezadowolonego co myślał, że zainwestuje 10$ a ja dla niego zarobie 1000 Smile
Mam też takiego, który zadawał pytania, zainteresował się tematem i już ma 13 paczek a nie inwestował wcześniej.
Dziennik będzie kontynuowany jak uporam się z życiem prywatnym i pracą zawodową. Pozdrawiam.

A poleconych mam dwóch, którzy cokolwiek zrobili. Jednego co chciał magicznej kasy chyba albo nie wiem czego a drugiego pracowitego, ogarniętego gościa. I wolę mieć jednego takiego niż 20 nierobów czekających na pracę sponsora.
Wiekszosc na tym forum to osoby leniewe szukajace zlotego pociagu najlepiej od zaraz i bez inwestycji (czytaj Polacy) Smile

tapnięte


RE: Zaczynamy poważny biznes! - kolorpurpury - 11-05-2016 11:26

Dokładnie. Albo napiszą Ci, że założyłeś dziennik i napisałeś poradnik, żeby nałapać refów. Oczywiście, że tak tylko ja w miare możliwości staram się im jak najlepiej pomóc. Jeśli oczywiscie chca i sa gotowi tez cos zrobić Smile