Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Restock dla Zlisterów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Restock dla Zlisterów (/Temat-Restock-dla-Zlisterow-12957)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Restock dla Zlisterów - GoreYoite - 03-09-2010 18:29

czyli to ma być normalny restock dla z-listerów? nie będę musiał płacić za jakąś tapetę? bo mam z-listera od jakiegoś czasu i nie wiem czy będę mógł być na restocku a kasiora by sie przydała :s


RE: Restock dla Zlisterów - ThePixel166 - 03-09-2010 18:49

(03-09-2010 16:14)Burned napisał(a):  To bedzie inny restock, te shopowo-tapetowe na bank będą i to pewnie nie jeden w tym miesiącu.

sądząc po tej wypowiedzi to to będzie restock za darmo bez kupowania jakis tam tapet
i napewno szybko się nie odbędzie bo najpierw MUSZĄ cos na hallwayu napisac, bo wypowiedz w pierwszym poście jest z twittera a nie każyd na niego zagląda Wink


RE: Restock dla Zlisterów - Jose - 04-09-2010 14:07

Czy to jest restock dla tych Z-listerów którzy nic nigdy nie zamawiali???


RE: Restock dla Zlisterów - MotorniczyTramwaju - 04-09-2010 14:09

Tak, tylko dla tych lub tych którzy nie zamówili nic lub dla tych którzy zamówili tapetki. (PayPale chyba też się liczą, nie wiem do końca)


RE: Restock dla Zlisterów - SupeRLokeR - 04-09-2010 14:35

którzy nie zamówili wysylanej nagrody tzn ipoda nawet skina!


RE: Restock dla Zlisterów - KoGi - 04-09-2010 21:29

Więc ki9edy można się spodziewać tego restocku bo ja to już się pogubiłem ;/


RE: Restock dla Zlisterów - trawel - 04-09-2010 22:00

Ale to chodzi o tych, którzy nigdy od początku lockerz nie zamówili niczego (oprócz tapety)? Ja zamówiłem w grudniu grę na PS3, czyli nie będę mógł wziąć udziału w tym restocku?


RE: Restock dla Zlisterów - KoGi - 04-09-2010 22:18

Ja jeszcze nic nie wygrałem mam konto Z-List więc ten restock będzie dla mnie Big Grin może coś zgarnę Big Grin


RE: Restock dla Zlisterów - cinexik - 05-09-2010 09:38

(04-09-2010 22:00)trawel napisał(a):  Ale to chodzi o tych, którzy nigdy od początku lockerz nie zamówili niczego (oprócz tapety)? Ja zamówiłem w grudniu grę na PS3, czyli nie będę mógł wziąć udziału w tym restocku?

nie będziesz mógł.


ciesze sie ze nie bedzie tam tych wszystkich Razerów, Adminów i (!) Motorniczego xD
ten to by pewnie znalazł jakiegoś buga i by wział pozniej polowe nagród;P


RE: Restock dla Zlisterów - Lubelak - 05-09-2010 10:06

kupiłem konto 9,5k
więc też mam dostęp