Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Forumowy Kubek - Informacje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Forumowy Kubek - Informacje (/Temat-Zamkniety-Forumowy-Kubek-Informacje-12920)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Forumowy Kubek - Informacje - sociak55 - 02-09-2010 15:52

(02-09-2010 15:27)Killer napisał(a):  Tak, tylko kubek otrzyma kilka osób wiec jedynie można się łudzić.

Właśnie w tym rzecz według mnie lepiej powalczyć o unikatowy forumowy kubek niż dostać premium, zresztą tych premium na pewno nie byłoby dużo więcej niż kubków


RE: Forumowy Kubek - Informacje - Kicha - 02-09-2010 15:58

Ja osobiscie moglbym zrobic w 300dpi, to nie problem tylko kwestia czasu. A wykonanie znaczków z lockerz tez bym dal rade co prawda nie identyczne ale duzo podobne. Mysle ze od nowa konkurs.
Ja sie moge dostosowac do was, zrobic z 10 kolorow kubków nawetSmile


RE: Forumowy Kubek - Informacje - MareKSG - 02-09-2010 16:08

Killer - ja nie wychodziłem z inicjatywą LFE i robienia kubków i nie do mnie należy zajmowanie się sprawami administracyjnymi forum. W temacie mieliśmy pisać pomysły, propozycję - więc napisałem.

P.S. Imiona pisze się z WIELKICH (kur** WIELKICH) liter. Nauczcie się...


RE: Forumowy Kubek - Informacje - Admin - 02-09-2010 16:22

Dlatego właśnie po to jest temat- jeśli ktoś ma pomysł lub chce sprobować zrobić własny projekt niech go podeśle ewentualnie można przeprowadzić ankiete za premium czy kubkiem - jak już mówiłem to od Was zależy bo nakład finansowy będzie taki sam, tylko w przypadku kubków z pewnością na restock bedziemy czekac na pewno nie krócej niż miesiąc.


RE: Forumowy Kubek - Informacje - Kicha - 02-09-2010 16:53

Czyli moge zacząc robic swoj poprzedni projekt? Full w 300 dpi bedzie.


RE: Forumowy Kubek - Informacje - SilverNight - 02-09-2010 16:57

Ja jestem za kubkiem forumowym dlaczego ??

Dlatego,że kubek jest na zawsze pamiątka,bedziemy pamietać o forum pijac kawe,herbate czy tez sok lub piwo Big Grin

A konto premium na 1 miesiac i co po nim jest ??? nic....

nie licząc,że można coś wygrać no ale jeżeli nic nie wygrasz....??

Można by wziąść obie rzeczy nie kłócąc się Big Grin

Ja jestem bardziej za kubkiem niz za kontem premium pozatym w LFE$ można konta premium zebrać....


RE: Forumowy Kubek - Informacje - kreatywny - 02-09-2010 16:59

Dokładnie po takim forum to trzeba mieć pamiątke.Big Grin może i bedzie z tym roboty ale zawsze coś Kicha już się zadeklarował ze zrobi a na pewno ktoś jeszcze się znajdzie..


RE: Forumowy Kubek - Informacje - Admin - 02-09-2010 18:26

tyle w temacie - zalezy Wam na kubach wiec bedzie ich 3 x mniej niz kont premium ale będą Smile teraz trzeba zalatwic wzory w full 300 dpi

Kicha - wchodzisz na prawe skrzydlo Wink


RE: Forumowy Kubek - Informacje - paskur - 02-09-2010 18:45

A jak dla mnie premium to lipa, bo tak to bym miał coś związane i materialne z forum naszym a takie premium to lipa Tongue
Chodzi o symbolikę czy cos w tym stylu bo jak mówił admin nie jest to portal który rozdaje nagrody.


RE: Forumowy Kubek - Informacje - MR_WHITE - 02-09-2010 18:49

Spróbowałem powiększyć jeden ze wzorów
I co o tym sądzicie ?
[Obrazek: 61022871993487645719.png]