Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Alkohol - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Alkohol (/Temat-Alkohol-129032)

Strony: 1 2 3


RE: Alkohol - Madroxx - 26-05-2016 08:25

(26-05-2016 08:07)vasaki napisał(a):  To jeszcze poruszmy problem nałogowego regulowania uczuć za pomocą np. masturbacji Big Grin
To też stawiam, że jest dłuuuuuuugi temat do rozmowy Big Grin

P.s.
Dobre słowo rzecze autor wpisu pierwszego! Polać mu wina do strawy odświętnego!

Wszędzie występuje masturbacja ale nie uważam żeby to był problem Lol


RE: Alkohol - sheko12 - 26-05-2016 09:11

Zauważyłem, że dużo młodych pije, w znacznych ilościach aby nie tylko, jak wy to określacie ''wyróżnić się z tłumu" ale zabić nudę, czas i się zabawić.

Co ma robić młodzież w miastach w których nie ma perspektyw, gdzie urzędasy nie stwarzają możliwości rozrywki czy rozwoju zainteresowań we własnym mieście swoim młodym mieszkańcom. Wielu porządniejszych nastolatków tez popadło w rutynę picia, w domu wpada się w depresje, bo ileż można siedzieć w domu, a jedynym kontaktem jest brygada pijaczków sąsiadująca już jakiś czas.

Od jednej imprezy się zaczyna, a potem brnie co raz to w z wyż, prosty przykład, w każdy piątek i sobotę wieczór, w moim mieście, zazwyczaj stoją duże grupy pijącej młodzieży. Przykre.

Drugi, prosty przykład na mnie, aby poznać coś ciekawego i coś, co może mnie zainteresować, musze specjalnie jechać ponad 40km, bo tyle mam do Łodzi, opuszczając swe rodzinne miasto. A tak nie każdy może sobie pozwolić, bo rodzice nie każą, albo nie ma kasy, albo jeszcze coś Wink