Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak szybko zdobyć fanów na Fanpgae ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Jak szybko zdobyć fanów na Fanpgae ? (/Temat-Jak-szybko-zdobyc-fanow-na-Fanpgae-128987)

Strony: 1 2 3


RE: Jak szybko zdobyć fanów na Fanpgae ? - Marcin0292 - 16-10-2016 10:21

(28-09-2016 19:14)jigorex napisał(a):  Mój sposób, komentować ze śmiesznymi zdj wielkie FP jak Wiedza Bezużyteczna czy Wyznajemy później wchodzisz w komentarz i sprawdzasz ile osób go polubiło wtedy masz możliwość zaproszenia ich do twojego FP

Z doświadczenia 1000 lików pod komentarzem to jest około 80-200 like na Fp


Liczę na rep SmileHuhHuh

Czasami warto jeszcze dobić sobie sztucznie kilka like dla komentarza żeby był wyżej i z automatu więcej osób go zobaczy i tez ta like, takie prawo przyciągania Big Grin


RE: Jak szybko zdobyć fanów na Fanpgae ? - jigorex - 09-11-2016 23:40

(15-10-2016 22:43)themate0 napisał(a):  
(28-09-2016 19:14)jigorex napisał(a):  Mój sposób, komentować ze śmiesznymi zdj wielkie FP jak Wiedza Bezużyteczna czy Wyznajemy później wchodzisz w komentarz i sprawdzasz ile osób go polubiło wtedy masz możliwość zaproszenia ich do twojego FP

Z doświadczenia 1000 lików pod komentarzem to jest około 80-200 like na Fp


Liczę na rep SmileHuhHuh

zapraszasz ich po prostu do znajomych czy piszesz dodatkowo prywatna wiadomosc jesli jest taka mozliwosc z prosba o polubienie itp ?

musze przyznac, ze udala mi sie kampania reklamowa i zamierzam dalej w to inwestowac ;p

@themate0
Powina być opcja zaproś do polubienia strony a nie zaproś do znajomych ostatnio sam na tym się przejechałem bo zaprosiłem 200 osób do znajomych XD jak nie ma zaproś do strony spróbój na telefonie