Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak stworzyć naprawdę wartościowy/realny profil na Facebooku w godzinę by Vasaki - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak stworzyć naprawdę wartościowy/realny profil na Facebooku w godzinę by Vasaki (/Temat-Jak-stworzyc-naprawde-wartosciowy-realny-profil-na-Facebooku-w-godzine-by-Vasaki-128769)

Strony: 1 2 3


RE: Jak stworzyć naprawdę wartościowy/realny profil na Facebooku w godzinę by Vasaki - war43 - 20-04-2016 10:37

Przed chwilą specjalnie założyłem konto żeby to sprawdzić.
Dopóki było ustawione 2 maja 1999, mogłem udostępniać tylko dla znajomych.
Po zmianie na 2 maja 1997 pojawiła się opcja "publicznie". Smile


RE: Jak stworzyć naprawdę wartościowy/realny profil na Facebooku w godzinę by Vasaki - erner - 20-04-2016 12:38

Po zmianie daty urodzenia konto szybko pada. Powód? Prawda jest taka że dnia swoich narodzin się nie zmienia a FB widzi zmiane i trzyma oko na koncie.


RE: Jak stworzyć naprawdę wartościowy/realny profil na Facebooku w godzinę by Vasaki - DGHubert - 21-04-2016 09:08

(20-04-2016 10:37)war43 napisał(a):  Przed chwilą specjalnie założyłem konto żeby to sprawdzić.
Dopóki było ustawione 2 maja 1999, mogłem udostępniać tylko dla znajomych.
Po zmianie na 2 maja 1997 pojawiła się opcja "publicznie". Smile

Ja na swoim prywatnym koncie mam ustawione Publiczne. Mam 17 lat i tak mam ustawione, i raczej zawsze mogłem mieć na publicznym.


RE: Jak stworzyć naprawdę wartościowy/realny profil na Facebooku w godzinę by Vasaki - toonwie - 20-05-2016 09:47

Nie chcą mnie przyjać do tych grup żebym miał fotki Sad


RE: Jak stworzyć naprawdę wartościowy/realny profil na Facebooku w godzinę by Vasaki - war43 - 20-05-2016 11:52

@[toonwie]
A nie lepiej wziąć zdjęcia z instagrama? Smile


RE: Jak stworzyć naprawdę wartościowy/realny profil na Facebooku w godzinę by Vasaki - dwa345 - 17-06-2016 15:15

[Obrazek: Pics_Art_06_17_04_09_33.jpg]
Wystarczy kliknąć na ten zegar i wszystko jasne


RE: Jak stworzyć naprawdę wartościowy/realny profil na Facebooku w godzinę by Vasaki - Vasaki - 17-06-2016 15:30

Powiedz mi kiedy ostatnim razem to zrobiłeś Smile