Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
55zł za Rejestracje w bet365 + depozyt - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: 55zł za Rejestracje w bet365 + depozyt (/Temat-55zl-za-Rejestracje-w-bet365-depozyt-126230)

Strony: 1 2 3


RE: 55zł za Rejestracje w bet365 + depozyt - damianox1122 - 09-01-2016 13:52

Dodam od siebie iż możecie jeszcze poczekać cierpliwie, bo mi zapłacił ten człowiek. Danych wam jego podać nie mogę, ale mogę jedynie powiedzieć iż miejscowość podana w jego profilu na zarabiam jest miejscowością w której mieszka.




[Obrazek: przelew.jpg]


RE: 55zł za Rejestracje w bet365 + depozyt - pixel21 - 09-01-2016 14:35

Ciekawe czy dla ciebie weryfikacja 1-3 dni trwa 2 tygodnie. Fajnie że miejscowość sie zgadza ale nie zamierzam za dzieckiem pół Polski zwiedzać. Jest dostępny, olewa sprawe. Miło Wink


RE: 55zł za Rejestracje w bet365 + depozyt - darmoweprobki - 09-01-2016 21:50

(09-01-2016 13:52)damianox1122 napisał(a):  Dodam od siebie iż możecie jeszcze poczekać cierpliwie, bo mi zapłacił ten człowiek. Danych wam jego podać nie mogę, ale mogę jedynie powiedzieć iż miejscowość podana w jego profilu na zarabiam jest miejscowością w której mieszka.
[Obrazek: przelew.jpg]
Masz t-mobile?

Ten "pan" wam nie zapłaci.
Ps. To że ktoś kiedyś założył konto nie oznacza że teraz tam mieszka, że w tej miejscowości.


RE: 55zł za Rejestracje w bet365 + depozyt - Majka - 10-01-2016 09:31

Pixel, Maślanka i inni, którym nie wypłacił:
Jak chcecie ciągnąć tą sprawę dalej i liczyć na wypłatę od niego zakładajcie nowy temat w dziale oszustwa.
W tym momencie wyrzucam go z forum, krętacze, oszuści itp. podobni są tu nie potrzebni.

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.