Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakie macie zdanie o związku z 12 lat młodszą dziewczyną - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jakie macie zdanie o związku z 12 lat młodszą dziewczyną (/Temat-Jakie-macie-zdanie-o-zwiazku-z-12-lat-mlodsza-dziewczyna-125965)

Strony: 1 2 3


RE: Jakie macie zdanie o związku z 12 lat młodszą dziewczyną - Damkofr - 20-12-2015 21:20

Mam 20 lat i powiem ci że w takim wieku spory % lasek nie wie czego chce.
Myślę że przy 16 roku życia ten procent jest potężny.


RE: Jakie macie zdanie o związku z 12 lat młodszą dziewczyną - Devil877 - 20-12-2015 21:34

Wiadomość wieczoru xD znajomość zostanie definitywnie zakończona przeze mnie , bo tak jak piszecie zmiana zdania co 5 minut lub jak to w tym przypadku wczoraj tak a dzisiaj nie ... Więc sobie daruję , liczy na zwykłą znajomość ale bym tego nie wytrzymał po raz 2 . Dziękować za wszystkie opinie i miłego wieczoru .

Do moderatora :
Temat można uznać za zakończony choć może go nie zamykać gdyby się kiedyś ktoś pojawił z podobną sytuacją ale to według uznania władz Wink


RE: Jakie macie zdanie o związku z 12 lat młodszą dziewczyną - mateusz2045 - 20-12-2015 21:37

Ale zrobiłeś chociaż ?


Jakie macie zdanie o związku z 12 lat młodszą dziewczyną - daniel42na - 20-12-2015 21:42

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.