Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trafficgoals.com ROI 120-135% - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Trafficgoals.com ROI 120-135% (/Temat-Trafficgoals-com-ROI-120-135-125962)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Trafficgoals.com ROI 120-135% - wichos69 - 13-01-2016 21:59

Dość ciekawie to wygląda, na grupie pojawiło się sporo komentarzy z pytaniem odnośnie PayPala i tego co robi w stosunku do wielkich graczy typu MPA, oraz prośba o ustosunkowanie się admina projektu do tej sytuacji. Polecam śledzić grupę, może admin da odpowiedź. Jeśli takowa się pojawi oczywiście wrzucę ją też tutaj, do naszego tematu.


RE: Trafficgoals.com ROI 120-135% - wichos69 - 14-01-2016 19:23

Tak jak wspominałem wczoraj jest reakcja admina odnośnie pytań o PP - wpis pojawił się paręnaście godzin temu na grupie FB.

"Hello Everyone,
Just a Quick Update!
Please do not bring outside issues here.
Assess the current situation first, That is the very rule of "Business/Open Minded Person"
I know you have lots of Why's? or Question's? regarding PayPal.
Do not overthink and Question the current Question itself. For you would be attracting issues into your own.
Think Deep. I too have seen ups and downs.
All I could say, let us continue with our Journey with PayPal.
Thank You all for the Supports!"

W skrócie, admin wie co się dzieje jeśli chodzi o PP widział wiele upadków i wzlotów podobnych programów ale ma zamiar dalej kontynuować z nimi współpracę.
Ciężko mi to jakoś wytłumaczyć bo wielokrotnie pokazał, że raczej do głupich nie należy natomiast nie wiem czym się kieruje mówiąc, że wszystko jest pod kontrolą. Musi mieć ku temu powody.


RE: Trafficgoals.com ROI 120-135% - sir.jacoo - 15-01-2016 21:05

Zeby paczki pracowały muszę wyklikac dziennie 10 reklam. Gdzie je znajde?
dzięki


RE: Trafficgoals.com ROI 120-135% - kernst - 15-01-2016 21:10

ryzykujecie z Paypalem, ale z was twardziele Big Grin


RE: Trafficgoals.com ROI 120-135% - mietek1596 - 15-01-2016 22:03

(15-01-2016 21:05)sir.jacoo napisał(a):  Zeby paczki pracowały muszę wyklikac dziennie 10 reklam. Gdzie je znajde?
dzięki

Podłączam sie do pytania


RE: Trafficgoals.com ROI 120-135% - wichos69 - 15-01-2016 23:00

Główna strona ikona komputera nad stanem konta.


RE: Trafficgoals.com ROI 120-135% - DamianA - 16-01-2016 01:38

Teraz nie ważne czy macie pp i inne procki. PP to nie gwarancja biznesu! Popatrzcie na regulamin PP, który jest od początku roku...
a później płacz, dlaczego mam zablokowane konta i nie mam dostępu do środków na paypalu przez 180 dni...


RE: Trafficgoals.com ROI 120-135% - wichos69 - 16-01-2016 16:19

Kolego wyżej, a w związku z czym taka odpowiedź ? Bo tu nikt słowa nie napisał o PP, nikt nie płakał i każdy raczej jest świadom tego, co robi ze swoimi pieniędzmi. Program przedstawiam w sposób w jaki sam to widzę, nie namawiam nikogo bo wewnątrz całego systemu kręcą się też moje pieniądze, słowo klucz -moje.
Wnoszę, że to chwilowy brak rozrywki w godzinach wieczornych stąd taki wpis.

Ach i jeszcze jedno bo wyczuwam, że możesz odpowiedzieć mi na tego posta, a nie potrzebuję zaśmiecać swojego tematu w sposób jaki to zrobiliście w wątku TM.

"W skrócie, admin wie co się dzieje jeśli chodzi o PP widział wiele upadków i wzlotów podobnych programów ale ma zamiar dalej kontynuować z nimi współpracę.
Ciężko mi to jakoś wytłumaczyć bo wielokrotnie pokazał, że raczej do głupich nie należy natomiast nie wiem czym się kieruje mówiąc, że wszystko jest pod kontrolą. Musi mieć ku temu powody."

Jest to tłumaczenie tego co napisał admin oraz mój własny komentarz dotyczący tej wypowiedzi, stąd zaznaczyłem, że nikt tu słowa o PP nie napisał.

P.S. Wiesz, że każda zmiana regulaminu wiążę się z akceptacją tejże zmiany przez wszystkich korzystających z PP ? 8 stycznia powinieneś taką informację otrzymać na e-mail, proszę otwórz go przeczytaj i wskaż mi punkt który się zmienił - gdybyś mógł podeślij na priv. Chciałbym być świadomy tych zmian, a możliwe, że coś przeoczyłem.

Pozdrawiam


RE: Trafficgoals.com ROI 120-135% - pixel21 - 17-01-2016 16:24

Popieram wichosa. Program stabilnie do przodu, codziennie przybywa 100-200 osób, wpłąty po 500 $, 300$, wypłaty jak narazie po 5-10$ świadczą o tym iż program powinien długo wytrzymać. Jak będzie zobaczymy. Moim zdaniem paypal nie przyczepi się do małych programów w kótrych jest mały obrót pieniędzmi. Ale to tylko moje zdanie. Pozdrawiam Smile


RE: Trafficgoals.com ROI 120-135% - Bio21 - 17-01-2016 17:20

Po ilu dniach wygasa paczka za $1?