Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Żyję dzięki NBA - full time job - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Żyję dzięki NBA - full time job (/Temat-Zyje-dzieki-NBA-full-time-job-125812)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Żyję dzięki NBA - full time job - Stworkowaty - 19-12-2015 10:13

Ale bez przesady chłopaki, niech prowadzi Sobie dziennik, mimo że to śmierdzi mi tu w przyszłości sprzedażą typów... ^^


RE: Żyję dzięki NBA - full time job - kulgagz - 19-12-2015 10:22

(19-12-2015 10:13)Stworkowaty napisał(a):  Ale bez przesady chłopaki, niech prowadzi Sobie dziennik, mimo że to śmierdzi mi tu w przyszłości sprzedażą typów... ^^

Wykluczone. Nie sprzedaje typow, mam swoich klientow. Nie sprzedalbym ich nawet 100 osob po 50 zl za typ - wahania kursow, itd. Temat zakladam po to by pokazac jak grac, zeby wygrywac w dluzszej perspektywie. Glowny watek uzupelnie tez o najczesciej popelniane bledy. Spokojnie koledzy o_O


RE: Żyję dzięki NBA - full time job - szyweg - 19-12-2015 11:45

Chłop przychodzi na forum, robi coś innego niż wszyscy, nie zarabia na subach, cpa, ppa czy innych tego typu metodach a gra sobie spokojnie u bukmachera, jak na moje oko dość ciężką ligę NBA. Co dzieje się dalej? Chłopak mówi, że nie będzie przedstawiał tutaj swoich typów przed meczami a jedynie po, i ja to rozumiem. Dlaczego? Ano dlatego, że jakby tutaj podawał swoje jak pisze dobre typy to ten dziennik zaraz by się rozniósł po innych forach, a dwa pewnie i pojawili by się magicy gdzie na innych forach próbowali by sprzedawać te typy. No cóż rozumiem, że jest tutaj wiele osób które widziały już takich magików od dzienników, gdzie ktoś zarabiał po 5k dziennie i nagle sprzedawał typy po 50zł, ale ludzie... dajcież trochę na wstrzymanie, może troszkę zaufania? Chociaż na sam początek. Ja osobiście gdybym teraz zarejestrował się na to forum, założył dziennik i spotkał się z takimi komentarzami, to odechciało by mi się w 3 sekundy i pewnie przestał bym tu od razu zaglądać. Kolejną rzeczą jest to, że liga NBA bardzo się waha tak jak wspomniał wcześniej Yabuza gdzie może być niezła fala przegranych. Gość poda wam typy wy wtopicie kasę i co wtedy zrobicie? Zaspamujecie mu skrzynkę żeby oddał wam pieniądze które postawiliście?

Cytat:Na wzbudzenie zaufania polecam dodać kilka / kilkanaście typów , ludzie zweryfikują ;D
A tak na morde to i tak nikt pierwszych 10-20 typów nie obstawi wysoką stawką więc ich wartość nie będzie tym samym wysoka
Prosty przykład pijawki... 10-20 typów a może od razu 100? Pełną analizę i buka w którym najlepiej obstawić? Stary chcesz zarabiać u bukmachera? Oglądaj mecze, rób analizy, zbierz ogromną encyklopedie wiedzy i wtedy spróbuj a nie liczysz, że ktoś z góry Ci powie co i jak... Tego nie da się nauczyć od razu, nie jest to tak, że dzisiaj stwierdzasz gram u buka i od razu zaczniesz zarabiać. Niby dla czego kulgagz miałby Ci udostępniać typy na które pewnie długo pracował. Przecież nie jest to tak, że stawia w ciemno a na pewno takie analizy są czasochłonne. A na wzbudzenia zaufania wystarczy, że @[kulgagz] wrzuci kilka zdjęć, screenów z wygranych/przegranych meczy Smile

Cytat:Nie no jeśli on będzie podawał wyniki meczu to śmiech na sali Lol
A co darmowego typka, który wejdzie 100% byś chciał?
Cytat:To co tu robisz? Myślisz że Ci ktoś uwierzy w typy które sobie sam rozliczasz i ich nawet nie pokazujesz?
Temat można zamknąć jak dla mnie i proszę nie ośmieszaj się Big Grin
Widzę, w historii twoich postów, że próbowałeś prowadzić dziennik z gry u buka. Coś poszło nie tak? Bo dziennik nagle ucichł. Wtopiłeś kupę hajsu? Chciałbyś darmowego typka? O nawet widzę, że sam chciałeś typy sprzedawać a temat poleciał do kosza. pokerface

Panowie "krzykacze" polecam:
[Obrazek: 2yvsyhj.jpg]

A tobie nowy kolego @[kulgagz] życzę powodzenia i samych trafnych typów Smile


RE: Żyję dzięki NBA - full time job - eciver - 19-12-2015 11:52

@[szyweg], lepiej tego ująć nie mogłeś. @[kulgagz], powodzenia w typowaniu! Smile


RE: Żyję dzięki NBA - full time job - master4 - 19-12-2015 12:34

Powodzenia Smile Głównie grywasz single?
Rób to co robisz, ja jednak liczę , że w jakiś sposób będziesz się dzielił swoją wiedzą, nie podając gotowe typy ale dając rady które jeśli ktoś będzie chciał to będzie mógł wykorzystaćSmile


RE: Żyję dzięki NBA - full time job - kulgagz - 19-12-2015 12:41

(19-12-2015 12:34)master4 napisał(a):  Powodzenia Smile Głównie grywasz single?
Rób to co robisz, ja jednak liczę , że w jakiś sposób będziesz się dzielił swoją wiedzą, nie podając gotowe typy ale dając rady które jeśli ktoś będzie chciał to będzie mógł wykorzystaćSmile

Tylko i wylacznie single. Bede sie dzielil, pierwszy post bedzie aktualizowany o rady i odpowiedzi na Wasze kluczowe pytania.

(19-12-2015 11:45)szyweg napisał(a):  Chłop przychodzi na forum, robi coś innego niż wszyscy, nie zarabia na subach, cpa, ppa czy innych tego typu metodach a gra sobie spokojnie u bukmachera, jak na moje oko dość ciężką ligę NBA. Co dzieje się dalej? Chłopak mówi, że nie będzie przedstawiał tutaj swoich typów przed meczami a jedynie po, i ja to rozumiem. Dlaczego? Ano dlatego, że jakby tutaj podawał swoje jak pisze dobre typy to ten dziennik zaraz by się rozniósł po innych forach, a dwa pewnie i pojawili by się magicy gdzie na innych forach próbowali by sprzedawać te typy. No cóż rozumiem, że jest tutaj wiele osób które widziały już takich magików od dzienników, gdzie ktoś zarabiał po 5k dziennie i nagle sprzedawał typy po 50zł, ale ludzie... dajcież trochę na wstrzymanie, może troszkę zaufania? Chociaż na sam początek. Ja osobiście gdybym teraz zarejestrował się na to forum, założył dziennik i spotkał się z takimi komentarzami, to odechciało by mi się w 3 sekundy i pewnie przestał bym tu od razu zaglądać. Kolejną rzeczą jest to, że liga NBA bardzo się waha tak jak wspomniał wcześniej Yabuza gdzie może być niezła fala przegranych. Gość poda wam typy wy wtopicie kasę i co wtedy zrobicie? Zaspamujecie mu skrzynkę żeby oddał wam pieniądze które postawiliście?

chapeau bas!


RE: Żyję dzięki NBA - full time job - Lukasz5555 - 19-12-2015 18:14

Ktoś sie czepiał założyciela tematu o to ,że pisze ogólnikowo i nie podaje w temacie swoich typów itp itd ( btw ja sie nie znam na bukmacherstwie ) ale przecież on ma prawo założyć sobie dowony temat związany w pewnym stopniu z finansami i nikt nie powinien mieć o to pretensji Big Grin


RE: Żyję dzięki NBA - full time job - zjadamkredki - 19-12-2015 18:32

Powodzenia ! Smile

@[szyweg] lepiej ująć tego nie mogłeś Wink


RE: Żyję dzięki NBA - full time job - Krechaman - 20-12-2015 04:32

Zluzujcie dupy i nie bawcie się we wróżbitów. Sprzedaje bety? Nie, więc dajcie mu prowadzić dziennik. Jeśli to zrobi to potem będziecie mogli nacieszyć wasze konfidenckie mordki i zagonić dla admina Smile Na razie nic na niego nie macie, a ja chętnie poczytam taki dziennik mimo, że gówno się na tym znam. Nowa wiedza zawsze spoko. Dorzucę się na maść, bo jedna tubka od szywega chyba nie styknie Big Grin

Powodzenia kolego autorze i życzę wysokich zarobków.


RE: Żyję dzięki NBA - full time job - ThunderEagle - 21-12-2015 23:48

Może być ciekawy temat, szkoda, że się znalazły pijawki które tylko Cię demotywują do prowadzenia tego dziennika. Zobaczymy co będzie Smile! Będe tu jeszcze zaglądał Tongue