Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
RevShareNow 120% - 158% - revsharenow.net - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: RevShareNow 120% - 158% - revsharenow.net (/Temat-RevShareNow-120-158-revsharenow-net-123463)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: RevShareNow 120% - 158% - revsharenow.net - bald - 11-11-2015 09:22

PayPal instantSmile


RE: RevShareNow 120% - 158% - revsharenow.net - Admek69 - 11-11-2015 13:00

Co z payza? Wiecie coś na ten temat? Bo niby na stronie jest, ale nie można dodawać kasy przez payze ;]


RE: RevShareNow 120% - 158% - revsharenow.net - oski121 - 11-11-2015 13:21

Paypal ma być instant ? Nieźle, jeżeli będzie ok 4-5 k userów w dzień startu wchodzę w to !


RE: RevShareNow 120% - 158% - revsharenow.net - bald - 11-11-2015 17:01

PP już jest instant, Payza do startu zapewne zostanie dodana do programu, także mi na tym zależy bo mam zamiar składać depozyt z PP i Payza, mamy ponad 2k zarejestrowanych użytkowników, myślę,że do startu ta liczba wzrośnie dwukrotnieWink


RE: RevShareNow 120% - 158% - revsharenow.net - Bonezz - 12-11-2015 14:36

Fajnie, wielu osobom i mnie również nie potrafią nawet konta aktywować od kilku dni. Pracowita administracja, nie ma co.


RE: RevShareNow 120% - 158% - revsharenow.net - matevos - 12-11-2015 16:07

Moje konto zostało odblokowane w przeciągu kilku godzin. Pisałeś na ich maila bezpośrednio czy otworzyłeś nowego ticketa?


RE: RevShareNow 120% - 158% - revsharenow.net - bald - 12-11-2015 22:59

Confirmation emails not received:
This bug has been sorted already as of November 12 2am CET. Members who registered after November 12 2am CET should not encounter this problem anymore. But if you do please let us know. You know the drill email us your username from the registered email to [email protected] with the subject Confirmation email. Better to email us rather than opening a ticket because we will advise you to do that anyway. The reason we do that is we need to confirm that you're using working email. We don't want to turn off verification feature to prevent using bogus emails. This will result many bouncing emails to our server and this might slow it.

Mieli bug odnośnie aktywacji kont w pewnym okresie rejestracji, pisz email do supportu j/w.


RE: RevShareNow 120% - 158% - revsharenow.net - bald - 13-11-2015 08:59

3k zarejestrowanych użytkowników 2 dni do startuSmile


RE: RevShareNow 120% - 158% - revsharenow.net - hypocrisy - 13-11-2015 20:13

Widać spore zainteresowanie programem, zakładając, że liczba zarejestrowanych użytkowników przełoży się na liczbę wpłat, bo podejrzewam, że statystykę zaburzy trochę liczba "darmowych" klikaczy, liczących na ptc ads
Druga sprawa jest taka, czy admin da radę ogarnąć taką liczbę użytkowników i obędzie się bez większej wpadki zaraz po starcie, bo obecne problemy z aktywacją kont trochę zaburzają tą wizję...Ale jeśli start przebiegnie pomyślnie, to wbiję na kilka paczek z paypala, miejmy nadzieję, że z ten procek też zbytnio nie namiesza...


RE: RevShareNow 120% - 158% - revsharenow.net - Bonezz - 14-11-2015 10:47

Póki co jest problem, gdyż nie działa opcja wpłaty przez STP i Payza. Może to sprawić że program dostanie bardzo małe wkłady na początku działania ze względu na to że jedynie przez PP będzie można to zrobić a takich użytkowników mimo wszystko nie jest wielu.
Dlatego też poczekałbym pewien czas na inwestycję gdyż może wyjść jak z RevTrafficVerts, kilka dni i przestał działać.