Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oszuści wyłudzają pieniądze od bezrobotnych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Oszuści wyłudzają pieniądze od bezrobotnych (/Temat-Oszusci-wyludzaja-pieniadze-od-bezrobotnych-122901)

Strony: 1 2 3


RE: Oszuści wyłudzają pieniądze od bezrobotnych - sqmany - 26-10-2015 02:33

@[Assasinoo]
Ale w przypadku przystąpienia do subskrypcji w celu regularnego otrzymywania real content'u moim zdaniem nie jest niemoralne Wink Przecież jest pełno programów, które oferują przykładowo cotygodniowe żarty wysyłane drogą sms za przystąpienie do subskrypcji Wink


RE: Oszuści wyłudzają pieniądze od bezrobotnych - Assasinoo - 26-10-2015 08:11

(26-10-2015 02:33)sqmany napisał(a):  @[Assasinoo]
Ale w przypadku przystąpienia do subskrypcji w celu regularnego otrzymywania real content'u moim zdaniem nie jest niemoralne Wink Przecież jest pełno programów, które oferują przykładowo cotygodniowe żarty wysyłane drogą sms za przystąpienie do subskrypcji Wink

@[sqmany] wszystkie serwisy sub sms oferują prognozę pogody, treści ezoteryczne, żarty czy też dostęp do tapet, ale dla mnie to słaby real content Big Grin A raczej nikt świadomie nie zapisuje się do subskrypcji po to, by dostawać płatne żarty sms'em...


RE: Oszuści wyłudzają pieniądze od bezrobotnych - sqmany - 26-10-2015 12:11

@[Assasinoo]
A osoby, które dostają sms typu "Poderwij swoją Miłość ! Wyślij darmowy sms o treści "xxx" na numer "6969" (Koszt sms/0 zł) a będziesz otrzymywał cotygodniową dawkę super podrywu !(Koszt każdego kolejnego przychodzącego sms/6,15 zł z VAT)"
Osoby przystępujące do takiej subskrypcji moim zdaniem robią to świadomie, co prawda może nie wszyscy, ale już większość. Z resztą co do subskrypcji na których w większości earner'zy z zc zarabiają, czyli te, które reklamujemy na internetach, to po wejściu w daną stronę, np. w przypadku firesub'a, gdzie jest program wygraj konsolę(jakoś tak) to osoby są poinformowane, że przystępują do losowania i o losowaniach będą informowani płatnymi sms'ami. Także podsumowując, moim zdaniem nie powinno się wrzucać subskrypcji sms do jednego worka z rzeczami niemoralnymi, bo są też firmy/osoby, które zarabiają na nich w 100% uczciwie.


RE: Oszuści wyłudzają pieniądze od bezrobotnych - TikTak - 27-10-2015 12:36

ja to widziałem kiedyś na stronie z ogłoszeniami o pracy w Angli wszystko było napisane dosyć realnie i fajnie i na bank dużo osób to łykło po napisaniu meila z pytaniami nie dostałem żadnej odpowiedzi a jakąś wygenerowaną informacje na temat pracy gdzie na końcu był formularz do podpisania umowy i wysłania jej na adres meilowy co dla mnie odrazu było już śmierdzące a jeszcze bardziej że formularz znajdował się na AstroCash Big Grin jak bym takiego dowcipnisia dorwał to bym mu nogi z d... powyrywał.
Ja wyczułem ścieme ale ile osób się nabrało tego nie wiem....a na pewno było ich wielu.


Odp: Oszuści wyłudzają pieniądze od bezrobotnych - Quantum - 27-10-2015 13:38

Metoda znana a zwazywszy na wysokie bezrobocie to i konwersja pewnie wysoka.