Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaka sieć pod stronę? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Jaka sieć pod stronę? (/Temat-Jaka-siec-pod-strone-122710)

Strony: 1 2 3


RE: Jaka sieć pod stronę? - RoyMaster - 25-10-2015 17:23

Ja niby posiadam za mały ruch na stronie przez co nie mogę przejść weryfikacji na AdOnly. PopAds mam wrażenie, że zalicza jak chce. RH zalicza bardzo ładnie bo na 70 wejść zalicza praktycznie 90% ale niestety CPM waha się na poziomie $0,15 co nie jest za ciekawe jak na popunder


RE: Jaka sieć pod stronę? - bartheez - 25-10-2015 17:56

Dziwne, kiedyś przyjmowali każdą stronę. Napisz do supportu może przyjmą twoją stronę.


RE: Jaka sieć pod stronę? - RoyMaster - 25-10-2015 18:01

Spróbuję jeszcze raz z PopAds, jeżeli też będzie nacinał na wejściach to spróbuję jakoś do AdOnly się dodać