Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowe kapsułki do prania Vizir GO Pods - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Darmowe kapsułki do prania Vizir GO Pods (/Temat-Darmowe-kapsulki-do-prania-Vizir-GO-Pods-122476)

Strony: 1 2 3 4


RE: Darmowe kapsułki do prania Vizir GO Pods - Urias - 08-11-2015 22:27

lepsza jedna niż w ogóle nie mieć Wink . Można było jeszcze dozomierz zamówić. Przydatna rzecz Wink


RE: Darmowe kapsułki do prania Vizir GO Pods - Pawlak093 - 13-11-2015 14:22

Dziękujemy

Twoje zamówienie zostało zatwierdzone. Próbki zostaną wysłane w ciągu kilku tygodni.


RE: Darmowe kapsułki do prania Vizir GO Pods - Jah23 - 14-11-2015 01:50

Przyszła Big Grin Cała 1 ! Big Grin


RE: Darmowe kapsułki do prania Vizir GO Pods - Gelek - 20-11-2015 00:15

Przyszła i mi będzie przepiereczka Big Grin


RE: Darmowe kapsułki do prania Vizir GO Pods - DT82 - 01-12-2015 19:02

Też dostałem. Nie postarali się z tą jedną sztuką ale lepsze to niż nic.


RE: Darmowe kapsułki do prania Vizir GO Pods - Betdnia.pl - 04-12-2015 22:14

doszły Big Grin


RE: Darmowe kapsułki do prania Vizir GO Pods - ganixon - 04-12-2015 22:40

Mi nic. :/


RE: Darmowe kapsułki do prania Vizir GO Pods - Pawlak093 - 05-12-2015 12:17

Ja dostałem wszystko co zamówiłem, 3 rzeczy


RE: Darmowe kapsułki do prania Vizir GO Pods - asicqa - 06-12-2015 19:45

dostałam 3 paczuszki. 2 na moje dane, 1 na chlopaka (ten sam adres) 3 kapsułki do prania vizir i 3 opakowania (po 3szt) kapsułki do zmywarki Fairy Smile


RE: Darmowe kapsułki do prania Vizir GO Pods - polokk - 07-12-2015 01:32

(03-11-2015 15:46)xaxaxa napisał(a):  Juz sie cieszylem ze z chin przychodzą rzeczy a tu kapsułka ehhh

Mialem dokladnie to samo haha xd swoja droga maly bulwers dzis mialem na poczte po tym jak w piatek sprawdzajac skrzynke pocztowa byla pusta a dzis patrzac na status w emonitoringu przesylki adnotacja ze zostalo wystawione awizo do skrzynki... Sprawdzilem jeszcze raz dokladnie zadnego awizo kuzwa nie ma .... Ja w koncu znajde chwile wolnego czasu i skarge na tej poczcie zloze tak samo jak moge znalezc czas na latanie na poczte bo listonoszka nawet nie sprawdza czy jest ktos w domu i zostawia awizo... A jak w tym przypadku nawet tyle jej bylo ciezko zrobic.... Bym nie mial neta to pewnie paczka by do Chin wrocila a ja bym ciagle czekal x/