Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fejkowa karta pamięci 32GB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: FireGifts.pl (/Forum-FireGifts-pl-350)
+---- Wątek: Fejkowa karta pamięci 32GB (/Temat-Fejkowa-karta-pamieci-32GB-122140)

Strony: 1 2 3


RE: Fejkowa karta pamięci 32GB - CrisPL - 09-10-2015 19:43

Karta pamięci o pojemności 32GB nigdy nie jest oryginalna jeśli kosztuje mniej niż 45 zł.


RE: Fejkowa karta pamięci 32GB - ged321 - 10-10-2015 19:54

(08-10-2015 07:05)Kryspin napisał(a):  Za darmo źle ? Wy chcecie karty za 100 200 zł? Ku** serwis musi zarabiać....

Kupiłem dobrą kartę do lustrzanki za 55zł, więc ni wiem jaka była koledze obiecana, ale chociaż pojemność powinna się zgadzać.

Co do testowania jest kilka programików, żeby sprawdzić prawdziwą pojemność i prędkość.


RE: Fejkowa karta pamięci 32GB - FireGifts.pl - 13-10-2015 20:10

Jeśli otrzymałeś uszkodzoną nagrodę lub wadliwą to wystarczyło to nam w zwyczajny i normalny sposób zgłosić - na pewno wyjaśnilibyśmy sytuację i poszukali rozwiązania, które by Cię satysfakcjonowało Wink

Takie sytuacje w życiu się zdarzają, a podkreślę, że to pierwszy taki przypadek odkąd jestem adminem! Smile

Pozdrawiam

Watson