Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja w odzież. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Inwestycja w odzież. (/Temat-Inwestycja-w-odziez-121732)

Strony: 1 2 3 4


RE: Inwestycja w odzież. - koneser00 - 13-10-2015 20:00

Jeżeli chcesz zaczynać to proponuje ściągać z niemiec niemcy ściągają ze stanów nowe nieużywane rzeczy orginalnie zapakowane ponieważ takie firmy jak nike , adidas itp nikt w stanach już nie chce więc jest to w tak zwanych domach odzieży kupujesz od nich i sprzedajesz na początek na alegro olx , ebay itp . Mój kolega tam zarobil sobie na 2 sklepy ale już w tym jest dobre kilka lat wiem , że hurtownia znajduje się w Hamburgu ale gdzie dokładnie niestety nie wiem ...


RE: Inwestycja w odzież. - Dan!el - 15-10-2015 18:37

Witam. Zainwestowalem wręcz w dniu gdy przyjechał towar zwrócił mi się wkład. Otóż zauważyłem, ze ludzie są dość wybredni, więc kieruje do Was pytanie. Znacie jakiegoś importera, hurtownie, która sprowadza odzież sortowania i pakowana w innym kraju niż Polsce ? Odziez sortowania w Polsce niestety zostaje przebrania już po przyjeździe do hurtowni i w paczki niestety pakowany jest sam prawie syf. ?


RE: Inwestycja w odzież. - CreWix - 15-10-2015 18:58

Moim zdaniem na początek, sprawdzić jak to będzie, spróbować można, a później sam stwierdzisz czy jest to opłacalne. 200 zł to nie duża kwota by zainwestować Smile


RE: Inwestycja w odzież. - Dan!el - 15-10-2015 19:33

Ale ja pytam o importera bo z taką odzieżą to daleko nie ujade. ?


RE: Inwestycja w odzież. - Betdnia.pl - 15-10-2015 20:29

Tez o tym myslalem, siostra lata po lumpach , ma manekina i sprzedaja na allegro... i? arabia dość fajnie


RE: Inwestycja w odzież. - Stasiak - 16-10-2015 11:39

nie wiem jak u was w jakies cenie sa lokalnie na rynku kurtki zimowe ? u mnie od 150 z zie zaczynaja zwyke z targowiska w sklepach bez firmoe jakies za 200 zl w gore chyba kogos cos pokrecilo. moze to zaczac zprowadzac z chin ?


RE: Inwestycja w odzież. - Dan!el - 16-10-2015 11:54

Chciałbym sprowadzić z Chin lecz potrzebuje importera. Chodzenie po lumpac i kupowanie A potem sprzedawanie to też myśl. Smile


RE: Inwestycja w odzież. - goscyniok - 18-10-2015 20:43

U Mnie mama prowadzi tzw lumpeks i jednego razu w nie sorcie trafiła zegarek oryginalny breitlingza 15 tyś


RE: Inwestycja w odzież. - Krymi - 18-10-2015 21:04

@[Dan!el] nie potrzebujesz importera, wystarczy poszukać po różnych chińskich allegrach z darmową dostawą do Polski i czasami się perełki trafiają. Jak masz do zainwestowania 10tyś zł to polecam kupować koszulki z chin - niektóre 1,5zł/szt. Zamówisz 1000 szt (różnych np. 100 tych i 100tych) za 1500zł, a sprzedasz po niskiej cenie choćby 15zł to masz ponad 13tyś na czysto. Ale tutaj trzeba mieć co zainwestować, gdyż jak kupisz 1000 koszulek za 1500zł to utopisz, gdyż zejdzie Ci to ale w długim czasie.

Sam się zabieram, aby uzbierać x tyś zł i nakupić towaru

na zimę 2016 zamierzam zamówić z 2tyś różnych rodzajów kurtek.


RE: Inwestycja w odzież. - matevos - 19-10-2015 20:32

Od niedawna też myślę o sprzedaży odzieży jednak zastanawia mnie kwestia wysyłki towaru, do poczty nie mam daleko, ale też chodzić na pocztę i wysyłać 10 osobnych paczek na 10 osobnych adresów? Jak to wygląda przy większych ilościach? Czy są jakieś specjalne procedury przy wysyłce większej ilości towaru, chodzi mi o np. 10 osobnych paczek?