Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zainwestuję 20-30 tys zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zainwestuję 20-30 tys zł (/Temat-Zainwestuje-20-30-tys-zl-119621)

Strony: 1 2 3 4


RE: Zainwestuję 20-30 tys zł - todek78 - 16-08-2015 21:51

Druga w mojej sygnaturce Wink Podejrzewam, że ją znasz. Firma zajmująca się recyklingiem śmieci. Zarejestrowana, KRS itp. Firma łotewska, ale już ma biura w kilku państwach. W Polsce w Warszawie i Łomży, kontakt telefoniczny z przedstawicielem firmy, można pojechać, porozmawiać i dopiero wtedy podjąć decyzję. Ja tam nie inwestowałem dużo jak na razie, ale już 150 euro wypłaciłem. Ale znam osoby, które po rozmowach z przedstawicielami zainwestowały kilka tysięcy euro. Ja też mam taki zamiar, ale na początku następnego roku, jak wypłacę z innych źródeł Wink
A procent z polecenia jest z prowizji 4 liniowej, ale tylko od pierwszej inwestycji, więc też odpływ gotówki na to nie jest duży. Warto zapoznać się i popytać o szczegóły osobiście i zdecydować


RE: Zainwestuję 20-30 tys zł - twardy - 16-08-2015 21:51

Amber Gold dawal chyba 16% ale po 2 latach dzialanosci dobrze wiemy jak to sie skonczylo Big Grin

@edit
todek to chyba wlasnie padlo bo link nie dziala Big Grin


RE: Zainwestuję 20-30 tys zł - todek78 - 16-08-2015 22:01

u mnie działa bez zarzutów Wink a tak jak napisałem nikt nie każe się rejestrować tylko porozmawiać z kimś z firmy, bo to nie to samo co czytanie różnych wiadomosci, najczęściej rozbieżnych jak wypowiada się kilka osób z różną wiedzą na temat programu. Jest wątek na ten temat na forum.
A co do Amber Gold i Recyclix, to akurat recycling śmieci teraz jest na topie i myślę, ze będzie, bo na ekologię kasa zawsze będzie Wink

Jak tamten link komuś nie działa, to tu proszę drugi: https://recyclix.com/?id=dxxE1AAEEdYffEx
Na dole strony są dane firmy, kontakt itp


RE: Zainwestuję 20-30 tys zł - twardy - 16-08-2015 22:40

No teraz dziala link. Ale czym sie rozni Amber Gold od twoich programow? Tez dawali ~16%, miales oddzial w kazdym wiekszym miescie. Inwestycja w zloto i srebro tez jest/byla zawsze na topie. Jak dla mnie to wiekszosc tego typu biznesow to firmy-krzaki gdzie zarabiaja ci co wejda w program we wczesnej fazie jego zycia, nagonia troche ludzi, ktorzy cos wplaca i voila kasa leci.

Stracilem kilkanascie zlotych w bannersbroker wiec wiem co mowie Jerk2

Radze wchodzic w takie programy z mysla, ze to piramidy (mniejsze lub wieksze) i liczyc sie ze strata kasy.


RE: Zainwestuję 20-30 tys zł - Szrejter - 16-08-2015 22:56

Dzięki za odp. coś raczej wybiorę zobaczymy.
Adrick PW wyczyściłem możesz pisać Wink


RE: Zainwestuję 20-30 tys zł - Branzolek - 16-08-2015 23:16

(16-08-2015 17:52)nitram napisał(a):  za 10 k działka z domkiem ? :> Gdzie chętnie za tyle dla siebie bym kupił.

Jakie 10k?
Mowa o 30...facepalm
Nie jest ciezko znaleźć działeczka chocby 700m2
40zł/m2 =28.000 PLN
Oczywiscie mowa po za miastem...


RE: Zainwestuję 20-30 tys zł - rcielak - 17-08-2015 07:02

Amber dawal 16%/rok Wink

Od poczatku walilo to piramida, wystarczylo poczytac opinie i analizy w internecie.
Osobiscie nie wszedlbym w cos takiego przy 16%/rok minimum 50-60% jest warte takiego ryzyka.

Sa firmy realne, ktore faktycznie prowadza realny biznes i weryfikuja to przed inwestorami, a daja zarobic spokojnie te 40-60/rok.

Co do recyclix, od poczatku ta firma mi sie nie podoba. Na konkurencyjnym forum - najwiekszym w polsce forum o inwestycjach alternatywnych wykupili reklame, admin/prezes jest polakiem, a w watku o swojej firmie nawet nie zabral glosu.

Nie widzialem nawet jednego zdkecia zadnej hali produkcyjnej, a firma miesci sie w fikcyjnym biurze wirtualnym.

Po ostatnie, nie rozumiem czemu jezeli wszyscy w kolo daja maksymalnie 5-6% oni nagle wyskakuja z 14% to juz taniej byloby w chwilowkach pozyczycWink


RE: Zainwestuję 20-30 tys zł - Mafesto - 17-08-2015 07:16

Tyle, że w Amber Gold były zamieszane osoby z rządu. Wolę dawać zarobić rodakom niż zdrajcom narodu Wink


RE: Zainwestuję 20-30 tys zł - todek78 - 17-08-2015 07:53

JA nie pisałem o żadnej hali. Firma jest Łotewska i głównych informacji wcale nie udziela Polak. Nawet jak do nich piszesz to odpowiadają po angielsku, a osoba mówiąca po Polsku jest do kontaktu u nas, nawet słychać akcent zza wschodniej granicy. Jak zobaczysz na plan marketingowy i naliczenia, to wcale słodko to nie wygląda, bo co 5 tyg dostajesz 14%, ale jak byś chciał po 1-2 miesiącach wypłacić wszystko to nie odzyskasz nawet wkładu. Firma z wypracowanych pieniędzy które inwestujemy oddaje nam wtedy tylko 25%, więc musimy reinwestować dalej w recyckling i wkład odzyskujemy po ok pół roku i pieniądze nie biorą się nie wiadomo skąd, a 2 biura są. Oczywiście ja nie namawiam, tylko proponuję firmę z którą można się skontaktować i dowiedzieć się szczegółów

Ja osobiście wolę większe ryzyko, i po zapoznaniu się ze szczegółami wejść w program, który przez rok popłaci i da mi zysk kilkaset%, w pół roku mam 200% w jednym z nich, jestem sporo na plus więc dlaczego mam tak nie inwestować? Wink Oczywiście po zapoznaniu się ze szczegółami wcześniej a nie ciemno w pierwszy lepszy Wink Ale to moje zdanie a każdy ma swoje i zarabia tam gdzie uważa, ze jest lepiej Wink


RE: Zainwestuję 20-30 tys zł - rcielak - 17-08-2015 08:03

Ja tez nie mam nic do hyipow. Zarabiam na nich dobrze na TM mega do przodu na LL tez, trocche jeszcze w MTV mam do odrobienia, ale uwazam ze ten rynek jest blizej hazardu niz inwestycji.
W zasadzie kazdego dnia kazdy z tych programow moze sie zwinac i nikt swojej kasy nie zobaczy. Konstrukcja ich jest tez taka, ze wiekszosc na nich straci i to pewnie sporo. Zwlaszcza, ze widzialem ze @pietruszka(najwiekszy promotor TM w polsce) nawet namawia do tego zeby brac kredyty na inwestycje w TrafficMonsoon.