Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Weryfikacja dowodem osobistym na FB (kolejny poradnik i 2 inne sposoby) - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Weryfikacja dowodem osobistym na FB (kolejny poradnik i 2 inne sposoby) (/Temat-Weryfikacja-dowodem-osobistym-na-FB-kolejny-poradnik-i-2-inne-sposoby-119487)

Strony: 1 2 3 4


RE: Weryfikacja dowodem osobistym na FB (kolejny poradnik i 2 inne sposoby) - count765 - 22-08-2015 00:41

Cytat: Z tego co już wiadomo weryfikacja dowodem na facebooku jest poddawana botom / algorytmom ale nie wykluczone, że sporadycznie sprawdzają to ludzie dlatego warto tutaj nadmienić, że posługiwanie się cudzym dowodem osobistym jest karalne grzywną lub pozbawieniem wolności do dwóch lat.

Jeśli prywatna firma wymaga skanu dowodu osobistego, to jest tak samo legalne jak posługiwanie się fałszywym, także nie sądzę, by miały być z tego powodu jakieś problemy Wink


RE: Weryfikacja dowodem osobistym na FB (kolejny poradnik i 2 inne sposoby) - pikoleto - 27-08-2015 06:29

Czyli weryfikacja dowodem już nie przechodzi?


Odp: Weryfikacja dowodem osobistym na FB (kolejny poradnik i 2 inne sposoby) - jupp82 - 28-08-2015 17:50

Dostalem we wtorek werifikacje dowodem,pozniej na to samo konto pod spam 2x weryfikacje telefoniczna wiec chyba dawaja weryfikacje dowodem.

Edyta: U mnie dowod z patio przeszedlBig Grin
Tapnięte....


RE: Weryfikacja dowodem osobistym na FB (kolejny poradnik i 2 inne sposoby) - Haxite - 29-08-2015 06:06

Jak widać metody z poradnika działają cały czas, a najlepszym przykładem tego jest użytkownik @[jupp82]!
Jeśli ktoś z was chociaż raz skorzystał z pozytywnym dla siebie skutkiem może odwdzięczyć się punktem reputacji Wink
Pozdrawiam


RE: Weryfikacja dowodem osobistym na FB (kolejny poradnik i 2 inne sposoby) - milosz998 - 30-08-2015 17:25

W ile mniej więcej to weryfikują?


RE: Weryfikacja dowodem osobistym na FB (kolejny poradnik i 2 inne sposoby) - aero2 - 30-08-2015 17:31

Prawie zawsze w niecałe 12h, czasem dłużej do 24h.


RE: Weryfikacja dowodem osobistym na FB (kolejny poradnik i 2 inne sposoby) - milosz998 - 01-09-2015 13:46

Wysłałem dowód, po kilkunastu h wbijam na konto a oni na nowo chcą ode mnie dowód. Wysłałem ponownie i nic.

Przecież ten dowód z tej 1 strony ma na sobie znak wodny z tej strony, to nie ma szans przejśc.


RE: Weryfikacja dowodem osobistym na FB (kolejny poradnik i 2 inne sposoby) - SzalonyGuziec - 01-09-2015 13:52

Mi niestety też nie udało się przejść takiej weryfikacji :/


RE: Weryfikacja dowodem osobistym na FB (kolejny poradnik i 2 inne sposoby) - Haxite - 01-09-2015 15:02

Ludzie co podczas weryfikacji jest napisane? Żeby zamazać pewne miejsca, racja? TAK!
Więc dlaczego nie czytacie że zrozumieniem tylko jak koń z klapkami na oczach idziecie do przodu. Macie wszystko jak na tacy, a i tak większość nie może sobie poradzić z banalnym problemem.


RE: Weryfikacja dowodem osobistym na FB (kolejny poradnik i 2 inne sposoby) - SzalonyGuziec - 01-09-2015 15:11

Zamazuje znak wodny stronki, numer "dowodu" i to nic nie daje.
Brakuje też tam np. daty urodzenia i może w tym jest problem.