Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cashfactory.pl - ściągamy baksy z rynku - MT&MO - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Cashfactory.pl - ściągamy baksy z rynku - MT&MO - temat oficjalny (/Temat-Cashfactory-pl-sciagamy-baksy-z-rynku-MT-MO-temat-oficjalny-119089)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Cashfactory.pl - ściągamy baksy z rynku - MT&MO - temat oficjalny - Cashfactory - 09-08-2015 09:50

(08-08-2015 08:04)Rav656 napisał(a):  Program PSC łudząco podobny do tego z firesuba. To samo tło, to samo logo, zdjęcia. Jak już robicie program to przynajmniej ruszcie głową Wink

psc od firesuba i nasz bazuje na oficjalnej stronie psc (układ, kolor, grafiki), więc nie ma siły, aby wyglądały inaczej od siebie

(08-08-2015 17:24)tomswi napisał(a):  Co oznacza status wypłaty: "Dokumenty sprawdzone, przelew w trakcie"?

oznacza to, że faktura/rachunek jest poprawnie wystawiona a przelew zostanie zlecony zgodnie z wybraną opcją


RE: Cashfactory.pl - ściągamy baksy z rynku - MT&MO - temat oficjalny - zbyszeq - 09-08-2015 21:22

A więc tak, nie chciało mi się dużo robić (zaledwie 5min roboty) - ale efekty jak zawsze są, niestety ucięło mi aż 4 leady.. Ale przy tej stawce to raczej normalne.
Wypłatę zleciłem, zobaczymy czy otrzymam bonus podwojenia.

Co do konwersji nie naganna.
[Obrazek: k87daf8zejf7_t.jpg]


RE: Cashfactory.pl - ściągamy baksy z rynku - MT&MO - temat oficjalny - piciaszek - 09-08-2015 22:12

Ja również zleciłem, tylko że drugą z kolei i ciekawe czy zostaną podwojone. Poczekam, aż przyjdą przelewy i pochwalę się przed Wami dowodem. Smile


RE: Cashfactory.pl - ściągamy baksy z rynku - MT&MO - temat oficjalny - JustinTime - 10-08-2015 01:18

Startujecie z subami bez programu download, video? :O


RE: Cashfactory.pl - ściągamy baksy z rynku - MT&MO - temat oficjalny - tomswi - 10-08-2015 11:39

del


RE: Cashfactory.pl - ściągamy baksy z rynku - MT&MO - temat oficjalny - piciaszek - 10-08-2015 11:47

Cytat:Bonus w postaci powiększenia stanu konta pojawi się w ciągu 1-7 dni od spełnienia dodatkowych warunków promocji:
Przesłanie do nas poprawnie wystawionego rachunku/faktury w ciągu 7 dni od zlecenia wypłaty
Umieszczenie informacji o otrzymanej od nas wypłacie wraz z informacją o wysokości przyznanego bonusu na forum Zarabiam.com w wątku o promocji tutaj >
Przesłanie do nas screena umieszczonego posta na [email protected]

Pierwszy przelew już przyszedł, teraz czekam na drugi (143,57 PLN). Smile
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]


RE: Cashfactory.pl - ściągamy baksy z rynku - MT&MO - temat oficjalny - tomswi - 10-08-2015 12:04

Oh,czyli jestem mało spostrzegawczy

Polecam serwis Smile
[Obrazek: potw.jpg]


RE: Cashfactory.pl - ściągamy baksy z rynku - MT&MO - temat oficjalny - nicooo - 10-08-2015 13:03

Na razie efekt jak na chwilę , dobry , jeżeli wpadnie dziś minimum 200zł przetestuję was na dłużej Big Grin
[Obrazek: cash.jpg]


RE: Cashfactory.pl - ściągamy baksy z rynku - MT&MO - temat oficjalny - piciaszek - 10-08-2015 13:10

Nie mam już żadnych wątpliwości.
[Obrazek: Bez_tytu_u1.jpg]

Planujecie wprowadzić więcej programów na dniach?


RE: Cashfactory.pl - ściągamy baksy z rynku - MT&MO - temat oficjalny - shiks - 11-08-2015 10:17

wypłata doszła czekam na podwojenieSmile
[Obrazek: potwierdz.jpg]