Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowa odsłona FireGifts.pl! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: FireGifts.pl (/Forum-FireGifts-pl-350)
+---- Wątek: Nowa odsłona FireGifts.pl! (/Temat-Nowa-odslona-FireGifts-pl-118482)

Strony: 1 2 3


RE: Nowa odsłona FireGifts.pl! - Mroczek - 11-08-2015 16:52

Ok,okej rozumiem.

Być może mnie zbyt poniosło,sorry za moje zachowanie ale nie lubię jak ktoś mnie hejtuje za to że piszę moją opinię .
Bo prawda jest taka że firegifts oferuje chińszczyznę jako nagrodę, nie zaprzeczajcie już.


RE: Nowa odsłona FireGifts.pl! - Zordi - 13-08-2015 17:44

Fajne by było gdybyście informowali kiedy wysyłacie do danego użytkownika nagrodę, jakieś powiadomienie na e-mail mogłoby przychodzić Smile


RE: Nowa odsłona FireGifts.pl! - haha40027 - 14-08-2015 07:57

@Mroczek
Naiwny jesteś chłopie, obecnie prawie wszystko jest z Chin, więc marny argument co do tej chińszczyzny...
Pewnie sam masz masę takich towarów w domu, a nawet telefon. Poza tym to, że wyprodukowany w Chinach nie znaczy, że gorszy Smile

@Firegifts
Na kiedy planowany start tej strony, gdzie miały być wszystkie opisy nagród itp.? Czy to jeszcze aktualne Big Grin


RE: Nowa odsłona FireGifts.pl! - biger - 14-08-2015 13:15

Jest ustalony jakiś wstępny termin tej nowej odsłony? Big Grin


RE: Nowa odsłona FireGifts.pl! - MaXimuS007 - 28-09-2015 22:02

Rozumiem, że te nagrody w zakładce z restockiem są dodane testowo i nie należy ich brać? Tongue A jeśli chodzi o aukcje to można spokojnie licytować? I czy wrócą zadania z youtube, które miałybyć do 30 września? Niestety nie miałem kiedy ich zrobić i mi przepadły.
I jeszcze by się przydało spowrotem sponsorowane dodać, bo pewnie nie każdy zrobił, a może ktoś będzie potrzebował GP na gwałt. Tongue

Edit: Jest błąd zarówno w zadaniu adf.ly, jak i shorte.


RE: Nowa odsłona FireGifts.pl! - Zordi - 29-09-2015 09:30

Błąd: Zadanie może zostać wykonane tylko raz na 24 godziny. Ostatni raz ukończone zostało 12 godzin temu.





SERIO Big Grin? Wcześniej tylko testowałem zadania a i tak było, że zostało wykonane już dzisiaj Big Grin


I na chacie nie da się pisać Big Grin


RE: Nowa odsłona FireGifts.pl! - Pawlak093 - 29-09-2015 09:55

Błąd
Już dzisiaj wykonałeś to zadanie (adfly)

a zadanie 4,5 short
Kod:
Not Found

The requested URL /ad/shorte/http://firegifts.pl/shst.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache/2 Server at firegifts.pl Port 80


a gdzie zadania z poprzednich dni którzy mieli posiadacze firepremium ?