Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy kranik Polaka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowy kranik Polaka (/Temat-Nowy-kranik-Polaka-118473)

Strony: 1 2 3 4


RE: Nowy kranik Polaka - Ven3 - 27-07-2015 17:37

Od siebie dodam,że jeśli chce z kliknięć to może zrobić to jak na safebitco.in.
Może też dodać jakiś swój rotator zawsze coś może wpaść.


RE: Nowy kranik Polaka - overlord25 - 28-07-2015 14:31

Zostało zmienione na 10 minut Sad


RE: Nowy kranik Polaka - KerPwn - 28-07-2015 14:44

Kraników nie używam, ale niech popracuje nad anty adblock, bo większość użytkowników używa adblocka i autor kraniku duzo na tym traci.


RE: Nowy kranik Polaka - AnnaKa - 28-07-2015 15:29

@[KerPwn] Dziękuję przekażę.
@[overlord25] Sam się zdziwiłem ale jak się dowiedziałem że musi dopłacać ponad 80% to zacząłem go rozumieć. Bo przecież to było rozdawanie pieniędzy za darmo. A stawki i tak są bardzo wysokie.


RE: Nowy kranik Polaka - loryn222 - 28-07-2015 15:37

AnnaKa , ode mnie zawsze , będziesz miał po wujeciu satoshi , wbije , na jakąś reklame , tylko napisz ile mam na niej spedzic czasu xdLolLolJerk


RE: Nowy kranik Polaka - AnnaKa - 28-07-2015 21:38

@[loryn222] Wystarczy że raz na tydzień każdy kto korzysta wejdzie w jakąś reklamę i wtedy ma to sens i prawdopodobnie jest szansa na lepsze stawki wtedy i czas. Przekazuję info.


RE: Nowy kranik Polaka - patryk006 - 04-08-2015 12:12

Bo wszyscy mówią o małych nagrodach, ile z tych osób zna sprawę z drugiej strony ?

@up Zachęcanie do klikania w reklamy to spore ryzyko, czasami coś wpadnie na adbicie i można tam wyciągnąć

Adsense na polskę wychodzi mi około 0.80 pln / rpmu,

Na 1000 dispensów kolega wydaje około 15 pln licząc po średniej którą podaje, no to teraz sobie przekalkulujcie.

3 jednostki , 2-3 odświeżenia średnio (logowanie, pobranie) jakby zaliczyło wszystkie wejścia to było by około 9000 wyświetleń reklam - po mojej średniej stawce mniej niż 8 pln, a musi wydać prawie 2 razy więcej (a biorąc prawdziwe realia to mi wyszło średnio 4,3 wyświetlonych reklam na 1 dispensa - czyli 2 razy mniej niż zakładamy)

Reklamy a-ads widzę puste stoją wiec nic na nich nie zarabia


Ile kranów siedzi z takimi stawkami dłużej niż miesiąc ? Dlaczego 95% kranów zamyka się lub drastycznie obniża stawki ? Bo jest to nieopłacalne bez pomysłu jak można dodatkowo zarobić, własnych reklam na które będzie popyt (jak freebitcoin) czy ładnego wybicia na start w adbicie i później utrzymywanie faucetu częściowo z tego nie ma szans.


RE: Nowy kranik Polaka - kuli - 04-08-2015 12:30

Projekt ma szanse powodzenia ale troche trzeba wydac na promocje itd
Jak ziomek dokladal to znaczy ze jest swiezy w branzy i kazdy bedzie go oszukiwal.


RE: Nowy kranik Polaka - KerPwn - 04-08-2015 12:45

(04-08-2015 12:30)kuli napisał(a):  Projekt ma szanse powodzenia ale troche trzeba wydac na promocje itd
Jak ziomek dokladal to znaczy ze jest swiezy w branzy i kazdy bedzie go oszukiwal.
Bez seunsu ten Twój komentarz. Najpierw piszesz że trzeba wydać na promocję, a potem że jak dokłada to jest świeży i go będą oszukiwać (?)
Skoro dokłada to nie na darmo tylko właśnie na promocję.


RE: Nowy kranik Polaka - patryk006 - 04-08-2015 14:53

Promocja to jedno, problem w tym że co tu da promocja jeżeli więcej userów = więcej dokładanej kasy

Z samym adsense niewiele zdziała z takimi stawkami nawet jak będzie miał 1 mln userów dziennie