Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Subskrybcje sms, opłacalność - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Subskrybcje sms, opłacalność (/Temat-Subskrybcje-sms-oplacalnosc-118117)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Subskrybcje sms, opłacalność - Expert2000 - 21-07-2015 21:57

A czy taki zarobek jest niebezpieczny? Tzn. czy mogę mieć później problemy przez takie rozsyłanie linków?

Może mógłby mi ktoś zacząć żebym jakoś ruszył, a w zamian podzielę się początkowymi zyskami czy coś Tongue


RE: Subskrybcje sms, opłacalność - kaboomb - 21-07-2015 21:58

[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]

Jak widać działa w najlepsze impreza


RE: Subskrybcje sms, opłacalność - Mercz - 21-07-2015 21:59

Zalezy. Niektore fora i portale nie zycza spbie tego i pozniej zglaszaja to np. Nk. Badz jak sie podszywasz pod kogos / piszesz, ze jest darmowe


RE: Subskrybcje sms, opłacalność - Kiljan - 21-07-2015 22:12

Na smsach MT oraz MO, czyli subach i premium jak najbardziej da się zarobić. Wiele jest możliwości zarobku w tych modelach płatności, od promowania programów przez fb, twittera, wszelkiej maści portale społecznościowe, youtube po własną stronę. Jeśli obawiasz się o legalność to promując nasze programy aby być bezpiecznym musisz trzymać się podstawowej zasady, nie pisz nigdy, że coś jest za darmo. O legalność samych programów także nie musisz się martwić, wszystkie nasze programy są dokładnie przygotowywane tak aby były w pełni zgodne z prawem. Jeśli nie wiesz co promować to pozwolę sobie wrzucić kilka przykładów konwersji na programach z ostatnich dni:

wygrajskiny.pl 10.60% konw.
fb-szpieg.com 2.61% konw.
wpisztu.pl 4.21% konw.
boostphone.pl 2.88% konw.
movie-base.pl 1.43% konw.
rocket-host.eu 4.87% konw.
zlokalizowano.pl 3.64% konw.
streamoo.pl 1.66% konw.
konkursiphone.eu 3.28% konw.
video-base.pl 1.87% konw.
diamondmakeup.pl 3.95% konw.
fbkoloruj.pl 2.75% konw.
polokalizuj.pl 2.10% konw.
szpiegujnafb.pl 4.20% konw.
fejstime.pl 2.77% konw.
wotgold.pl 1.52% konw.
riotpointslol.pl 8.06% konw.
megamovie.pl 1.94% konw.
steamgry.eu 3.61% konw.
likeask.eu 1.41% konw.
fb-szpieg.com.pl 3.60% konw.
filmowabaza.pl 1.20% konw.
samsung-s6.pl 4.05% konw.
kartamediamarkt.pl 6.35% konw.
checkiq.eu 2.12% konw.
kartasaturn.pl 8.38% konw.
wygrajpsc.eu 2.36% konw.


RE: Subskrybcje sms, opłacalność - Expert2000 - 21-07-2015 22:38

Czemu te linki trzeba przepuszczać przez skracacze? Facebook je bez problemu przyjmuje


RE: Subskrybcje sms, opłacalność - fercypia - 22-07-2015 08:10

Niektórych linków nie chce przyjąć - mają coraz lepsze zabezpieczenia Smile

Odpowiadając na pytanie o bezpieczeństwie - jest niebezpieczny, jeśli kłamiesz, że np. sms nic nie kosztuje, gdzie ewidentnie naciągasz ludzi kłamiąc o faktycznej stracie, jaką mogą ponieść.
Właśnie o to chodzi - żeby znaleźć sposób, dzięki któremu ty nie będziesz kłamać, a ludzie i tak się będą nabierać Smile
Czasem wystarczy tylko ruszyć głową, a pomysłów jest wieeeeele Cool


RE: Subskrybcje sms, opłacalność - Expert2000 - 22-07-2015 10:48

Mam jeszcze pytanie odnośnie shorte.st, ale nie chce mi się zakładać kolejnego wątku.
Czy wejścia z jednego ip są też liczone i mogę później wypłacić za nie pieniądze?
Żeby wejście było zaliczone osoba musi kliknąć skip ad, czy wystarczy wejść w link?


RE: Subskrybcje sms, opłacalność - zjadamkredki - 22-07-2015 10:58

Wejścia z jednego IP są liczone jakoś 4 razy w ciągu doby (jeśli źle mówię to niech ktoś mnie poprawi).
Żeby zaliczyło wejście osoba musi kliknąć Skip Ad.


Odp: RE: Subskrybcje sms, opłacalność - jupp82 - 22-07-2015 12:01

(21-07-2015 20:51)zjadamkredki napisał(a):  Jak wymyślasz niszę to zadaj sobie takie pytania:

"Gdzie jest największe skupisko ludzi ? " oraz "Czy w tym skupisku nie ma dużej konkurencji ?" a także "Czym dana grupa ludzi się interesuje, w jakim jest wieku ? "

Ja zawsze sobie takie pytania zadaje i czasami do głowy wpadają nawet niezłe nisze, czasami kiepskie, ale zawsze coś tam wykminię Idea

Powodzenia Wink

Kwintesencja zarabiania PPA/SUB. Az zapisalem do NotatnikaBig Grin

Tapnięte....


RE: Subskrybcje sms, opłacalność - Pink134lol - 22-07-2015 17:14

@[zjadamkredki] Od kiedy stałeś się takim myślicielem? Big Grin Brawo młody człowieku !
To jest najlepszy sposób na wymyślanie wszystkiego, ciągłe zastanawianie się, poprzez zadawanie samemu sobie pytań: Co mogę zrobić lepiej, gdzie znaleźć odpowiedni traffic, który program byłby najlepszy dla mnie? Wymawiane na głos, bądź w myślach, jeśli odpowiednio się skupimy, przyniosą nam niespodziewany efekt.
Tylko pierw trzeba mieć to w głowie, a często pomysły na suby/ppa wykraczają poza naszą wiedzę lub zależą od tego, jak bardzo ogarniamy dzisiejsze nowości na portalach społecznościowych i innych stronach.