Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Shorte + Sub - whoami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Shorte + Sub - whoami (/Temat-Shorte-Sub-whoami-117849)

Strony: 1 2 3


RE: Shorte + Sub - whoami - whoami - 25-07-2015 13:04

(25-07-2015 12:58)Bartek16611 napisał(a):  Z jakimi fanami i o jakiej tematyce masz fp ?Big Grin

5 fp ero, łącznie około 14k like. Grono głównie męskie Big Grin


RE: Shorte + Sub - whoami - Mercz - 25-07-2015 13:19

Głupio jak na fp o biznesie, gdzie 3/4 Twoich fanów to by była płeć żeńska byś promował EroTV Lol

Także można się domyśleć Smile

Jeszcze raz powodzenia!
Nie wątpie w to, że jak wejde za tydzień, to zobacze scren, gdzie będzie 18zł Big Grin


RE: Shorte + Sub - whoami - whoami - 25-07-2015 13:22

(25-07-2015 13:19)Mercz napisał(a):  Głupio jak na fp o biznesie, gdzie 3/4 Twoich fanów to by była płeć żeńska byś promował EroTV Lol

Także można się domyśleć Smile

Jeszcze raz powodzenia!
Nie wątpie w to, że jak wejde za tydzień, to zobacze scren, gdzie będzie 18zł Big Grin

Mam nadzieję, że Twoim oczom w przyszłym tygodniu ukaże się kwota 18zł beka


RE: Shorte + Sub - whoami - whoami - 27-07-2015 12:35

Dzień 9, 10, 11:
[Obrazek: igma95.jpg]
Shorte nawet wstawiać nie będę, bo to jak shorte ucina wejścia i facebook zasięg, to szkoda słów w sumie.
Postanowiłem jedno - zostawiam fp w cholerę. Za dużo zachodu z tymi fejk kontami, ostatnio też panuje jakaś plaga, że wszyscy tracą zaplecza, główne konta. Pieprzę to.
Dodatkowo dziś straciłem jeden fp... głównie przez swoją głupotę Big Grin

Pojawił mi się w głowie taki pomysł, aby jeszcze może trochę przeciągnąć fp i wykorzystać je do promocji grup. Wydaje mi się, że jako administrator grup więcej bym zarobił Big Grin
Przydałoby się znaleźć jakąś unikalną niszę.


RE: Shorte + Sub - whoami - whoami - 09-08-2015 11:56

Jutro wracam do gry. Zebrało się trochę kapitału, trochę pomysłów, więc zapewne kupię kilka fp.


RE: Shorte + Sub - whoami - whoami - 15-08-2015 10:49

Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie. Do wygrania fp 1.5k like ero
http://zarabiam.com/Temat-Ero-Fanpage-1-5K-like-119446