Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! (/Temat-Poradnik-jak-zarabiac-na-aplikacji-Snapchat-20-przychodu-na-szczytny-cel-117679)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - Lexiw - 14-07-2015 21:34

Poradnik w 100% wart swojej ceny, na początku trzeba poświęcić może z godzinkę, żeby się rozkręcić. Cenę poradnika moim zdaniem można odrobić w kilka dni jak nie mniej, wszystko zależy od umiejętności i czasu.
Dobry kontakt ze sprzedającym. Polecam!


RE: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - Nescafe - 14-07-2015 21:36

Więc @[tribler] prosiłeś to wystawiam opinię Big Grin Jako chyba pierwszy wspólnie z triblerem działałem na tej metodzie i muszę powiedzieć, że bardzo dochodowa jak zbudujecie dobre zaplecze to i nawet po 1000zł dniówki będziecie wyciągać... Aczkolwiek na miejscu triblera nie sprzedawałbym tego poradnika, ponieważ ma za duży potencjał.

// Tribler już wiesz ile sztuk maksymalnie sprzedajesz?


RE: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - FuQerex - 14-07-2015 21:37

Ktos chce link do programu?


RE: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - badii - 14-07-2015 21:41

(14-07-2015 21:37)FuQerex napisał(a):  Ktos chce link do programu?

Takiego jak Ty to powinno już tu dawno nie być, powiem grzecznie - WYDUPCAJ.


RE: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - FuQerex - 14-07-2015 21:49

(14-07-2015 21:41)badii napisał(a):  
(14-07-2015 21:37)FuQerex napisał(a):  Ktos chce link do programu?

Takiego jak Ty to powinno już tu dawno nie być, powiem grzecznie - WYDUPCAJ.

To nie od Ciebie zależy kto tu jest a kto nie. Program nie jest jego autorstwa wiec jest ogólnodostępny dla kazdego wiec nie widze w tym problemu.


RE: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - PETERILLUSION - 14-07-2015 22:00

Rezerwuje jutro place odezwe sie na PW kolo poludnia Wink


RE: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - tribler - 14-07-2015 22:44

@[FuQerex]
Masz jakieś problemy?
Założyłeś konto specjalnie by posty takie wypisywać?

Owszem program nie jest mój, twój też nie...
Zauważ, że ja nie sprzedaję tego programu! Sprzedaję poradnik!
Reszta zawartość to tylko dodatek do poradnika.

Nie robię tego tylko dla siebie! Robi to te w celu pomocy małemu Jakubowi!
Myślę, że docenisz moje serce, bo każdy innym wziąłby całe pieniądze dla Siebie!
Ja dziele się z innymi bo wierzę, że ta dobroć kiedyś do mnie wróci!


RE: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - Scientist. - 14-07-2015 22:46

Poradnik gites.
Czekać na zarobki teraz Smile


RE: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - gieniek93 - 14-07-2015 22:50

Rezerwuje Smile jutro kupie + jeśli poradnik wyda mi się dosyć ciekawy (a pewnie tak będzie patrząc na dziennik) to dorzucę trochę na Jakuba Wink


Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - Mikey - 14-07-2015 23:14

Czy program ktory sprzedajesz jest Twojego autorstwa?

//edit nie zauważyłem


Napisane z TapTalka za pomocą iPhone.