Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
45 Darmowych Szablonów Premium Wordpress - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: 45 Darmowych Szablonów Premium Wordpress (/Temat-45-Darmowych-Szablonow-Premium-Wordpress-117310)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: 45 Darmowych Szablonów Premium Wordpress - Mati435 - 24-07-2015 17:31

(24-07-2015 16:04)kukiz87 napisał(a):  Mati ja tez go uzywam i działa mi dobrze , jak dodajesz wpis to tam po prawy z tych opcji wybierasz obrazek , no i plus oczywiscie na dole po prawo wgrywasz obrazek ktory ma byc

Byłbyś taki pomocny i zrobił zdjęcie z robienia wpisu z wordpressa i oznaczył numerami gdzie należy to dokładnie wykonać?.
Bardzo byś mi pomógł w sumie już mi zależy żeby jak najszybciej to ogarnąć to i szybciej przyjdzie mi pozycjonowanie no i dalsza optymalizacja całego bloga.

(24-07-2015 10:48)damko123 napisał(a):  @[Mati435]

Pobierz wtyczkę : Advanced Excerpt

I po kłopocie Wink

Dzięki niedługo się za to zabiorę poczekam na odpowiedź Kukiza bo w sumie po co dodatkowa wtyczka skoro można to zrobić i bez tego.


RE: 45 Darmowych Szablonów Premium Wordpress - kukiz87 - 24-07-2015 17:51

Juz niestety usunałem go bo mnie wkurzał ale to jest tak , jak robisz wpis po prawo masz format wpisów taką tabelke i tam masz cos odnosnik , galeria , itp itp i masz tez obrazek i wybierasz obrazek , który oczywiscie na samym poczatku musisz dodać na samym dole w menu tworzenia wpisu , na samym dole po prawej stronie ostatnia Opcja ustaw obrazek wyrózniajacy , popatrz dobrze w menu tworzenia wpisu prawa strona Cie interesuje


RE: 45 Darmowych Szablonów Premium Wordpress - Mati435 - 25-07-2015 12:45

(24-07-2015 17:51)kukiz87 napisał(a):  Juz niestety usunałem go bo mnie wkurzał ale to jest tak , jak robisz wpis po prawo masz format wpisów taką tabelke i tam masz cos odnosnik , galeria , itp itp i masz tez obrazek i wybierasz obrazek , który oczywiscie na samym poczatku musisz dodać na samym dole w menu tworzenia wpisu , na samym dole po prawej stronie ostatnia Opcja ustaw obrazek wyrózniajacy , popatrz dobrze w menu tworzenia wpisu prawa strona Cie interesuje

Wielkie dzięki, bardzo mi pomogłeś.


RE: 45 Darmowych Szablonów Premium Wordpress - kaboomb - 25-07-2015 13:20

Aż się prosi o plusa!


RE: 45 Darmowych Szablonów Premium Wordpress - Mati435 - 25-07-2015 14:26

(24-07-2015 17:51)kukiz87 napisał(a):  Juz niestety usunałem go bo mnie wkurzał ale to jest tak , jak robisz wpis po prawo masz format wpisów taką tabelke i tam masz cos odnosnik , galeria , itp itp i masz tez obrazek i wybierasz obrazek , który oczywiscie na samym poczatku musisz dodać na samym dole w menu tworzenia wpisu , na samym dole po prawej stronie ostatnia Opcja ustaw obrazek wyrózniajacy , popatrz dobrze w menu tworzenia wpisu prawa strona Cie interesuje
@[kukiz87]
Właśnie i jest ten problem że chciałbym inny układ niż format: obrazek ponieważ mi on nie pasuje obrazki są na górze wpisu i można jedynie przesuwać między nimi chciałbym żeby były w miejscu gdzie jest ich miejsce w wpisie.

@[dulczas]
I co udało Ci się to ustawić żeby było normalnie?.


RE: 45 Darmowych Szablonów Premium Wordpress - Mati435 - 27-07-2015 19:06

Ktoś coś pomoże?


RE: 45 Darmowych Szablonów Premium Wordpress - damko123 - 28-07-2015 09:27

pobierz tą wtyke co podałem kilka postów wcześniej, innego wyjścia nie ma, taki theme


RE: 45 Darmowych Szablonów Premium Wordpress - Mati435 - 28-07-2015 15:01

(28-07-2015 09:27)damko123 napisał(a):  pobierz tą wtyke co podałem kilka postów wcześniej, innego wyjścia nie ma, taki theme

Dzięki o to mi chodziło Wink


RE: 45 Darmowych Szablonów Premium Wordpress - dulczas - 28-07-2015 23:10

Ja pomogę, Theme Pinable o wiele lepsze jak dla mnie.


RE: 45 Darmowych Szablonów Premium Wordpress - ScroX - 30-07-2015 10:38

Panowie, wiecie może dlaczego jak dodaje obrazek wyróżniony to wyskakuje on taki ogromny ? zmieniałem wielkość tego obrazka i nic.. Strasznie nieestetycznie to wygląda ;<