Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WymianaSMS - Wymieniaj SMS na pieniądze! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: WymianaSMS - Wymieniaj SMS na pieniądze! (/Temat-WymianaSMS-Wymieniaj-SMS-na-pieniadze-116758)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: WymianaSMS - Wymieniaj SMS na pieniądze! - LMKY - 15-07-2015 08:02

6,15 i 2zł nagrody to jest całkiem niezła stawka.

Dzięki za stronę, na pewno kiedyś skorzystam Huh


RE: WymianaSMS - Wymieniaj SMS na pieniądze! - Biznes Chłopczyk - 15-07-2015 10:41

Ciekawe dla kogo... To już lepiej na dotpay albo homepay wysyłać sobie sms'y, bo tam coś koło 50% z sms'ów się dostaje.


RE: WymianaSMS - Wymieniaj SMS na pieniądze! - Rakim69.rg - 15-07-2015 11:01

Mam pytanie, stronka niby fajna od dawna czegoś takiego szukałem a nie mam możliwości powodzenia konta np w DotPay albo HomePay wiec ta była by znakomita jak dla mnie skoro płaci Big Grin

Czy SMS można wysyłać z różnych tel np z 3 bez problemu? - Jak wygląda wplata tzn z SMS na ta stronę, co trzeba wysłać/zrobić/jak potwierdzić? Smile


RE: WymianaSMS - Wymieniaj SMS na pieniądze! - Annuitant - 15-07-2015 12:10

Dodali opcje wysyłki z różnych numerów. Dodajesz po prostu kolejny numer w panelu Smile
Po zalogowaniu wchodzisz w zakładkę wymieniaj czy jakoś tak i masz tam instrukcje co zrobić żeby przelać środki z komórki na wybrane konto/PP/kody...
Potwierdzać się musisz dopiero po przekroczeniu limitów.


RE: WymianaSMS - Wymieniaj SMS na pieniądze! - Rakim69.rg - 15-07-2015 12:31

Okej, dzięki Smile

Ej mam problem, zarejestrowałem się ale podczas rej sieć się zerwała i nie mogłem potwierdzić nr tel wziąłem refresh i wyskoczył komunikat typu nazwa użytkownika jest już zarejestrowana, nr tel jest już w systemie , i IP także itd chciałem się zalogować ale niestety wyskoczył komunikat że nie ma takiego użytkownika lub numer nie został zarejestrowany/potwierdzony czy coś desejn i nw jak teraz mam się zalogować/zarejestrować :/

HELP MY Sad


RE: WymianaSMS - Wymieniaj SMS na pieniądze! - Annuitant - 15-07-2015 12:36

Przecież jest chat na stronie Wink Prawy dolny róg. Napisz napewno pomogą. W razie "w" mogę Ci dać namiar skype na admina.


RE: WymianaSMS - Wymieniaj SMS na pieniądze! - Rakim69.rg - 15-07-2015 21:12

Fiem, alle no, deskopowa przeglądarka, telefon i te sprawy i narazie brak możliwości do dostęp do PC i ten kontakt mi nie działa, ale zaraz Firefoxa ściągnę i zobaczymy Smile (chrome nie działa, bąbelki zasłaniają cała strunę, a Opera nie reaguje na przycisk "wyślij")


RE: WymianaSMS - Wymieniaj SMS na pieniądze! - Annuitant - 15-07-2015 21:30

W razie "W" pisz PW jakby sie nie udało Wink


RE: WymianaSMS - Wymieniaj SMS na pieniądze! - rafi213 - 07-08-2015 12:45

Do dzisiaj wymieniono już ponad 22 tys zł. !!!

[Obrazek: 11ql4ih.jpg]

Najlepsze stawki na rynku, błyskawiczne wypłaty - komu zalegają $ na telefonie na karte lub mix to idealna opcja.

Jeśli ktoś potrzebuje pomocy w zwiazku z tym serwisem proszę pisac na PM lub gg.


RE: WymianaSMS - Wymieniaj SMS na pieniądze! - rafi213 - 18-08-2015 13:18

JUż 26 tys zł wymienione. Szczerze to nie spodziewałem się aż takiej popularności tego serwisu:

[Obrazek: 28vc5km.jpg]