Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zvixowany AnnaKa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Wasza Twórczość (/Forum-Wasza-Tworczosc-327)
+---- Wątek: Zvixowany AnnaKa (/Temat-Zvixowany-AnnaKa-116576)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Zvixowany AnnaKa - szyweg - 28-06-2015 18:52

Dzięki za odpowiedź... Zanurzam się w google sprawdzić co to jest "vixa" Huh


RE: Zvixowany AnnaKa - sojusznik - 28-06-2015 19:38

Tak w Polsce jest duży hype na to w klubach ludzie szaleją z odkurzaczami, rękawiczkami, maskami i innymi gadżetami. Gdyby któryś z paki pumpingował coś z dobrze zrobionych kawałków mogłaby pójść niezła promocja czyt. Crouzer, Clubbase czy inni. Fajnie zrobione, przyłożyć się mocno do techniki i może coś z tego wyjść na większą skalę Smile
Robisz to w FL'u ?


RE: Zvixowany AnnaKa - bossos - 28-06-2015 20:26

No właśnie, robisz to w fl?cubase? Robisz aranże do piosenek również?


RE: Zvixowany AnnaKa - AnnaKa - 28-06-2015 21:45

@[sojusznik] akurat Clubbasse wypuszczają moje utwory... Także warto wejść w to trochę głębiej bo widzę że coś już wiesz ale nie wszystko Idea

@[bossos] Tak robię aczkolwiek wszystko zależy od gatunku jaki byś chciał.

Pracuję w FL Studio 11


RE: Zvixowany AnnaKa - Meloman - 28-06-2015 22:15

Co do Vixy, to ode mnie Huh





RE: Zvixowany AnnaKa - AnnaKa - 28-06-2015 23:35

Teraz wypadło mi z głowy ale z tego co pamiętam jest to chyba nutka Garin Sonic Mine Smile Ogólnie bardzo fajna akcja oby więcej takich!


RE: Zvixowany AnnaKa - Meloman - 29-06-2015 06:37

Tylko jak widać, ludzie smutni jak za komuny.. Big Grin


RE: Zvixowany AnnaKa - ziolo1945 - 29-06-2015 06:53

O chłopie, trafiłeś w mój gust muzyczny! Coś pięknego. Rób to dalej bo wychodzi Ci to zaje*iście! Vixa vixa jadą jadą. Big Grin
Można podrzucić Ci jakieś nutki do przerobienia? Jestem ciekawy jakby to wyszło. Smile


RE: Zvixowany AnnaKa - AnnaKa - 29-06-2015 14:06

@[ziolo1945] Wrzucaj co chcesz a 80% zrobię na bank Smile 20% nie wiem ponieważ wszystko zależy od układu "kicka" Big Grin Cieszę się że się podoba Big Grin


RE: Zvixowany AnnaKa - ziolo1945 - 29-06-2015 14:45

Ja to też lubię takie pompeczki typu dawny Funkwell, albo Daan'D nie wiem czy kojarzysz. Big Grin