Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aplikacja FB V2 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Aplikacja FB V2 (/Temat-Aplikacja-FB-V2-116222)

Strony: 1 2 3


RE: Aplikacja FB V2 - martwy_ziomek - 19-06-2015 12:02

Dałem info na pierwszej stronie...


RE: Aplikacja FB V2 - mamrocik - 19-06-2015 12:03

2 raz dał się naciągnąć facepalm . Ludzie nauczcie się , że od użytkowników z małym stażem nie kupuje się nic lub jest się ostrożnym smutny i to za takie pieniążki facepalm.


RE: Aplikacja FB V2 - piotrekprorok - 19-06-2015 12:11

@[mamrocik] staż jak staż, sprzedający ma 5 lat więcej stażu niż np. Ty, więc to nie jest główny aspekt. No ale fakt faktem, tak jak @[martwy_ziomek] pisał na pierwszej stronie, to wystarczy..


RE: Aplikacja FB V2 - mamrocik - 19-06-2015 12:23

@[piotrekprorok] To jest data rejestracji Wink
staż to jest to Tongue chyba że źle mówię to mnie poprawcie Big Grin
Autor : 2 Dni, 20 Godzin, 4 Minut, 3 Sekund
JA: 2 Tygodni, 2 Dni, 20 Godzin, 19 Minut, 34 Sekund

ps, ale jednak jeśli coś kupować to od sprawdzonych userów,
Historyjka --> to jest tak jakby wysłać dziecko po 1 kg cebuli na targowisko,
dziecko wraca z zakupów a wszystkie cebule zgniłe , a sprzedawca odjechał . Dziecko smutne smutny , mama wkurzona Angry .


RE: Aplikacja FB V2 - Mercz - 19-06-2015 13:00

(19-06-2015 11:47)DzejkobPL napisał(a):  Jak kupujesz na allegro to polecam płacić przez PayU a nie jakieś płatności poprzez pośrednika (mamrocika) na PayPala.

Prawdopodobnie już tej apki nie dostaniesz, posty miał nabite, szybka sprzedaż... Tyle. facepalm

Ba, co dziwne autor sam nalega na Paypal, a nim da się płacić na allegro?


RE: Aplikacja FB V2 - martwy_ziomek - 19-06-2015 13:06

(19-06-2015 13:00)Mercz napisał(a):  
(19-06-2015 11:47)DzejkobPL napisał(a):  Jak kupujesz na allegro to polecam płacić przez PayU a nie jakieś płatności poprzez pośrednika (mamrocika) na PayPala.

Prawdopodobnie już tej apki nie dostaniesz, posty miał nabite, szybka sprzedaż... Tyle. facepalm

Ba, co dziwne autor sam nalega na Paypal, a nim da się płacić na allegro?

No nie da się Wink

Logiczne, że chciał oszukać, a ta gadka z allegro to lanie wody, np gdy na pierwszej stronie mi odpowiedział Smile


RE: Aplikacja FB V2 - AnnaKa - 19-06-2015 13:35

I jeszcze będzie chciał kasę żeby kupujący zapłacił przez allegro ale to już inna sprawa...


Aplikacja FB V2 - surfer0700 - 21-07-2015 11:09

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.