Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Piotr K. zatrzymany - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Piotr K. zatrzymany (/Temat-Piotr-K-zatrzymany-116219)

Strony: 1 2 3


RE: Piotr K. zatrzymany - lukaswu - 19-06-2015 20:33

(19-06-2015 20:29)twardy napisał(a):  A co to ma za znaczenie? Jak nie pozwali to koles jest niewinny? Wpisz sobie w gogla 'piotr kaszubski + przekrety". O serwisie z subami to powiem szczerze nie slyszalem, ale te whitetimy i inne gowna to akcje na wieksza skale.

hehh powtórzę raz jeszcze... formalnie nie on bo nie jest nawet w zarządzie spółek o których mówicie, więc bez dowodów, że czerpał z tego $ nic mu nie zrobią.


RE: Piotr K. zatrzymany - twardy - 19-06-2015 20:54

Wyslanie na dolek i porzadny wpierdol - na to na pewno zasluzyl Jerk2 Zreszta podobno te wszystkie firemki byly zapisane na jego matke czy jakos tak. Ktos za to koniec koncem powinien beknac... ale to moze nie w kraju gdzie sie tacy oszusci legna pokroju Kulczyka.


RE: Piotr K. zatrzymany - twardy - 23-06-2015 22:10

Cytat:Piotr K. jeszcze dziś wyjdzie na wolność. Wpłacił 200 tys. zł kaucji. Prokuratura składa zażalenie na decyzję sądu

http://jednymzdaniem.pl/news/1871/piotr-k-jeszcze-dzis-wyjdzie-na-wolnosc

Heh.


RE: Piotr K. zatrzymany - Squnek - 24-06-2015 00:40

To było do przewidzenia że wyjdzie za kaucją to jest Polska Big Grin nakradł podzielił się z państwem i jest wolny Big Grin


RE: Piotr K. zatrzymany - Mercz - 24-06-2015 08:36

Mój kraj taki piękny. Nakradł - podzielił się z państwem - wyszedł na wolność.


RE: Piotr K. zatrzymany - unforgivable - 24-06-2015 08:43

To jest właśnie PL, a kogoś za batona od razu wciskaja do pierdla.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka


RE: Piotr K. zatrzymany - Admin - 24-06-2015 09:08

Z tym wychodzeniem na wolność nie przesadzajcie, nie trzymają go w areszcie bo nie został wydany wyrok, dlatego mógł zapłacić kaucję, sprawa przecież jest w toku.


RE: Piotr K. zatrzymany - alfonsPL - 18-10-2015 00:33

Odkopuję temat, gdyż są nowe wiadomości o naszym kochanym właścicielu iCharge i cudownej kliniki.

Piotruś jest poszukiwany listem gończym:
klik

A tutaj jego fp - klik, na którym wrzucił filmik z przeprosinami i uznał, że w 70% jest niewinny Smile

Pamiętam jak występował w TVN'ie jako cudowny, przedsiębiorczy młodzieniec. Pamiętam też jak próbowałem nagłośnić jego przekręty i zostałem wyzywany przez jego zwolenników od zawistnego Polaczka. Cóż, mam nadzieję, że dosięgnie go sprawiedliwość.

PS. Jak się komuś zrobiło go szkoda choćby w najmniejszym stopniu to chciałbym przypomnieć, że zrobił on kiedyś m.in. fejkową zbiórke na głodujące dzieci w Afryce w formie zapisu do subskrypcji sms. Smile